Adrianna Skon
Adrianna Skon
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=F10l4huEwL4

Następny film

100 FAKTÓW O MNIE  Adrianna Skon
Adrianna Skon
439 Wyświetleń

The Sims 4 Psy i koty ♥ dla Stowarzyszenia Nadzieja na dom!

Adrianna Skon
Adrianna Skon - 646 Wyświetleń
0
646 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:13:31

Im więcej osób zobaczy ten LIVE tym więcej pieniędzy zbierzemy na Stowarzyszenia Nadzieja na dom :D Od dziś nowy dodatek Psy i Koty jest dostępny w sklepach i na Origin! Multistreaming with https://restream.io/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Adrianna Skon

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-26 Tue 853,000 - 116,762,914 - 408 -
2019-11-27 Wed 853,000 - 116,858,837 +95923 408 -
2019-11-28 Thu 853,000 - 116,927,029 +68192 408 -
2019-11-29 Fri 853,000 - 116,996,971 +69942 408 -
2019-11-30 Sat 854,000 +1000 117,121,388 +124417 409 +1
2019-12-01 Sun 854,000 - 117,341,712 +220324 410 +1
2019-12-02 Mon 854,000 - 117,418,812 +77100 410 -
2019-12-03 Tue 854,000 - 117,477,452 +58640 411 +1
2019-12-04 Wed 854,000 - 117,580,713 +103261 411 -
2019-12-05 Thu 854,000 - 117,655,423 +74710 411 -
2019-12-06 Fri 854,000 - 117,725,667 +70244 411 -
2019-12-07 Sat 854,000 - 117,880,260 +154593 412 +1
2019-12-08 Sun 854,000 - 118,030,508 +150248 412 -
2019-12-09 Mon 855,000 +1000 118,130,258 +99750 413 +1
2019-12-10 Tue 855,000 - 118,237,838 +107580 413 -
Podsumowanie ogółem +2000 +1474924 +5
Aktualizacja profilu za 4 godz. 2 min.

Następny film

100 FAKTÓW O MNIE  Adrianna Skon
Adrianna Skon
439 Wyświetleń