Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Qpz6Bc9W8K0

Następny film

Beholder 2 #16 - Prawdziwa tożsamość John'ego Smith'a
MagdalenaMariaMonika
55 Wyświetleń

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 295 Wyświetleń
0
295 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 03:43:43

Hej :) Madzia postanawia sprzedać kilka rzeczy by mieć na rachunki oraz zainwestować w kominek by nie korzystać z ogrzewania i trochę zaoszczędzić. Ponadto są Mikołajki i Madzia zaprasza Krzysztofa oraz Marysię, by razem spędzili czas :) Lu niestety musi spędzić ten czas w pracy. Obecnie jako krytyk kulinarny też tak jak Madzia będzie musiał uczyć się gotować :P Madzia odwiedza Basię i razem z Wojtkiem spędzają czas na ćwiczeniach... Grę dostarczył wydawca - Electronic Arts Polska FB The Sims Polska: www.facebook.com/TheSimsPL Instagram: www.instagram.com/SimsPolska Youtube: http://bit.ly/Sims_Polska_YT Posiadane rozszerzenia do gry: Pakiety rozgrywki: - Ucieczka w plener - Dzień w spa - Zjedzmy na mieście - Wampiry - Być rodzicem - Przygoda w dżungli Akcesoria: - Wytworne przyjęcie - Perfekcyjne Patio - Kuchnia na wypasie - Upiorności - Kino domowe - Romantyczny ogród - Pokój dzieciaków - Zabawa na podwórku - Styl dawnych lat - Wieczór na kręgielni - Fitness - Małe dzieci - Wielkie pranie - Mój pierwszy zwierzak Dodatki: - Witaj w pracy - Spotkajmy się - Miejskie życie - Psy i koty - Cztery pory roku Nick w grze: Madzialena89 Miniatura: https://www.youtube.com/user/Sulis101 Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 1,026,731 - 408,999,955 - 2,377 -
2019-09-03 Tue 1,026,705 -26 409,026,492 +26537 2,378 +1
2019-09-04 Wed 1,026,700 -5 409,055,263 +28771 2,379 +1
2019-09-05 Thu 1,026,671 -29 409,084,897 +29634 2,379 -
2019-09-06 Fri 1,026,657 -14 409,126,030 +41133 2,380 +1
2019-09-07 Sat 1,026,660 +3 409,178,303 +52273 2,382 +2
2019-09-08 Sun 1,026,709 +49 409,217,012 +38709 2,382 -
2019-09-09 Mon 1,026,698 -11 409,251,311 +34299 2,383 +1
2019-09-10 Tue 1,026,718 +20 409,279,715 +28404 2,384 +1
2019-09-11 Wed 1,026,671 -47 409,318,539 +38824 2,385 +1
2019-09-12 Thu 1,026,662 -9 409,349,681 +31142 2,385 -
2019-09-13 Fri 1,026,627 -35 409,402,670 +52989 2,387 +2
2019-09-14 Sat 1,026,683 +56 409,443,125 +40455 2,388 +1
2019-09-15 Sun 1,026,712 +29 409,489,132 +46007 2,388 -
2019-09-16 Mon 1,026,746 +34 409,521,510 +32378 2,389 +1
Podsumowanie ogółem +15 +521555 +12
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Beholder 2 #16 - Prawdziwa tożsamość John'ego Smith'a
MagdalenaMariaMonika
55 Wyświetleń