Katka Vlog
Katka Vlog
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iESnkmkN-TY

Następny film


TIKTOK Z KOSTOVEM #3 #4 VLOGMAS 2018 ⭐️

Katka Vlog
Katka Vlog - 78 Wyświetleń
0
78 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 12:01:45

Hejka! Jesteście ciekawi mojego spotkania z Kristianem Kostovem? Powiem Wam, że było warto! Kristian Kostov - https://www.youtube.com/channel/UC4BZzsKR92caJ9qgmq8gM-w Magda Bereda - https://www.youtube.com/user/MAGDAmelodies Agnieszka Adamczewska - https://www.youtube.com/watch?v=ZYt_SxPzWUk Kanał Piotrka - https://www.youtube.com/user/PjotrekVlog PLAYLISTA VLOGMASÓW 2018 - https://www.youtube.com/playlist?list=PLfZiYj0iQoAmMulZoAgKTh_szN9-jf7O5 ★ Współpraca: ★ katkavlog@gethero.pl ★ Chcesz mi coś wysłać i być na filmiku? ★ SKRYTKA POCZTOWA Katarzyna Laskowska skr. pocztowa 62 75-350 Koszalin ★ GRUPA KATKOLOTY: ★ https://www.facebook.com/groups/273726602999226/273726606332559/?notif_t=like&notif_id=1469309846042899 ★ MOJE SOCIAL MEDIA : ★ ❤ Musical.ly: kasiakv ❤ Snap: kasiakv ❤ INSTAGRAM: kasia_kv Mój sprzęt: -Aparat: Nikon 1 j5 -Obróbka filmików: Sony Movie Studio Suite 13.0 -Oświetlenie: softbox 4 żarówki -Telefon: Iphone X

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Katka Vlog

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 138,000 - 12,177,510 - 201 -
2019-11-04 Mon 138,000 - 12,177,761 +251 201 -
2019-11-05 Tue 138,000 - 12,177,998 +237 201 -
2019-11-06 Wed 138,000 - 12,178,290 +292 201 -
2019-11-07 Thu 138,000 - 12,181,013 +2723 202 +1
2019-11-08 Fri 138,000 - 12,182,301 +1288 202 -
2019-11-09 Sat 138,000 - 12,183,012 +711 202 -
2019-11-10 Sun 138,000 - 12,183,683 +671 202 -
2019-11-11 Mon 138,000 - 12,184,395 +712 202 -
2019-11-12 Tue 138,000 - 12,184,929 +534 202 -
2019-11-13 Wed 138,000 - 12,185,258 +329 202 -
2019-11-14 Thu 138,000 - 12,187,112 +1854 203 +1
2019-11-15 Fri 138,000 - 12,188,172 +1060 203 -
2019-11-16 Sat 138,000 - 12,188,758 +586 203 -
2019-11-17 Sun 138,000 - 12,189,298 +540 203 -
Podsumowanie ogółem - +11788 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 33 min.

Następny film