Mandzio
Mandzio
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_3Sn4FTZiMA

Następny film

Mandzio szczerze o polskim YouTube
Mandzio
741 Wyświetleń

TO W TEJ GRZE TEŻ TO SIĘ ROBI? WTF (Carried Away #3)

Mandzio
Mandzio - 402 Wyświetleń
0
402 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:12

Lubisz moje materiały? Zasubskrybuj kanał, kliknij w dzwoneczek oraz zostaw łapkę w górę pod filmem, pomożesz mu stać się bardziej popularnym. Dzięki! Jeżeli chcesz wspomóc moją pasję, jaką jest niewątpliwie przeżywanie do końca miesiąca, wyłącz adblocka bądź zakup koszulkę http://lukaszsamon.pl/sklep Na początku chciałbym Tobie bardzo podziękować za oglądanie materiału. Mam nadzieję, że podobało się na tyle abyś chciał/a mnie śledzić na moim portalach społecznościowych, a może nawet kupić gadżet związany z moją działalnością! ★ Koszulki ▶ http://lukaszsamon.pl/sklep ★ Polub moją stronę na Facebooku ▶ http://goo.gl/AHDDZu ★ Zobacz moje zdjęcia na Instagramie ▶ http://goo.gl/SeZjjj Dziękuję bardzo całe Wasze wsparcie, zawsze doceniam jak napiszecie komentarz lub zostawicie ocenę pod moim filmem! Proszę was o - bycie miłymi w komentarzach, - nie reklamowanie swoich kanałów, - zgłaszanie wszelkich botów podszywających się pode mnie. Jeżeli korzystasz z programu blokującego reklamy, nie mam z tym żadnego problemu, jednak bardzo byłbym wdzięczny gdybyś mógł go wyłączyć. YouTube jest moją pracą, nie byłbym w stanie produkować tyle filmów gdybym nie mógł poświęcić mu całej mojej uwagi.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mandzio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-07 Wed 1,642,691 - 518,303,310 - 1,161 -
2019-08-08 Thu 1,643,386 +695 518,561,252 +257942 1,162 +1
2019-08-09 Fri 1,643,500 +114 518,664,008 +102756 1,162 -
2019-08-10 Sat 1,643,943 +443 518,871,269 +207261 1,162 -
2019-08-11 Sun 1,644,091 +148 519,087,462 +216193 1,163 +1
2019-08-12 Mon 1,644,318 +227 519,350,265 +262803 1,164 +1
2019-08-13 Tue 1,644,384 +66 519,460,368 +110103 1,164 -
2019-08-14 Wed 1,644,521 +137 519,683,665 +223297 1,165 +1
2019-08-15 Thu 1,644,641 +120 519,872,768 +189103 1,166 +1
2019-08-16 Fri 1,644,776 +135 520,026,007 +153239 1,166 -
2019-08-17 Sat 1,644,827 +51 520,152,642 +126635 1,166 -
2019-08-18 Sun 1,644,904 +77 520,285,443 +132801 1,166 -
2019-08-19 Mon 1,645,165 +261 520,434,012 +148569 1,167 +1
2019-08-20 Tue 1,645,261 +96 520,587,794 +153782 1,168 +1
2019-08-21 Wed 1,648,769 +3508 520,842,437 +254643 1,168 -
Podsumowanie ogółem +6078 +2539127 +7
Aktualizacja profilu za 5 godz. 16 min.

Następny film

Mandzio szczerze o polskim YouTube
Mandzio
741 Wyświetleń