Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=lmIinZ3KnY0

TOP 10 Dziwnych Rzeczy Zakazanych w Japonii - Plociuch

wideoprezentacje
wideoprezentacje - 255 Wyświetleń
0
255 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 09:24:12

► Film Pawła ► https://youtu.be/M2-IFZSGINo ► Cała seria ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR2AJ1GYzSfn9BRNvAjs2N1c ► Inne serie filmów ► (Polityczne) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0715fSo3tmYNvkNYg-WG8M + (Życiowe tematy) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR3qgYwHg0sHP3dlctGAu7Fr + (Teorie Spiskowe) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0s9HyScqgL9VcwIAJL1hsi ► Daj lajka na "Fejsie" ► https://www.facebook.com/Wideoprezentacje/ + https://www.facebook.com/AtorOficjal + http://bit.ly/PSA_GrupaFacebook TOP 10 Dziwnych Rzeczy Zakazanych w Japonii - Plociuch - Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► TOP 10 Szokujące Fakty o Ludzkości i Świecie ► https://youtu.be/6vXS72YjVaE 2. ► TOP 25 Mądrości Ułatwiających Życie, Miłość i Zarabianie Pieniędzy ► https://youtu.be/PffjTvhSwcU 3. ►13 Szokujące Fakty i Sekrety Uczniów - W tym Praca Zarabianie i Pieniądze w Szkole ► https://youtu.be/4yYYmvK270w Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: - Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 - Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): https://www.paypal.me/AtorOficjal Kontakt biznesowy: firma@goldenbox.pl ► Czytaj codziennie ► hhttps://steemit.com/@wideoprezentacje ► Źródło ► https://joemonster.org/art/44139/Rzeczy_ktorych_nie_wolno_ci_robic_w_Japonii_jako_turysta #japonia #turystyka #podróże #ciekawostki #ator #pieniądze

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału wideoprezentacje

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 425,892 - 145,907,014 - 5,502 -
2019-09-08 Sun 425,925 +33 145,955,815 +48801 5,503 +1
2019-09-09 Mon 426,217 +292 146,187,819 +232004 5,507 +4
2019-09-10 Tue 426,344 +127 146,298,694 +110875 5,509 +2
2019-09-11 Wed 426,515 +171 146,421,994 +123300 5,512 +3
2019-09-12 Thu 426,668 +153 146,568,947 +146953 5,514 +2
2019-09-13 Fri 426,785 +117 146,688,590 +119643 5,516 +2
2019-09-14 Sat 426,926 +141 146,797,495 +108905 5,517 +1
2019-09-15 Sun 427,007 +81 147,296,192 +498697 5,527 +10
2019-09-16 Mon 427,353 +346 147,514,468 +218276 5,531 +4
2019-09-17 Tue 427,518 +165 147,652,715 +138247 5,533 +2
2019-09-18 Wed 427,000 -518 147,798,694 +145979 5,535 +2
2019-09-19 Thu 427,000 - 147,943,371 +144677 5,537 +2
2019-09-20 Fri 428,000 +1000 148,155,204 +211833 5,538 +1
2019-09-21 Sat 428,000 - 148,338,194 +182990 5,541 +3
Podsumowanie ogółem +2108 +2431180 +39
Aktualizacja profilu za 5 godz. 58 min.