Hopelinka
Hopelinka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=bj613SwFgeg

TOP MODEL ZWIERZAK CASTINGI #3 The Sims 4

Hopelinka
Hopelinka - 202 Wyświetleń
0
202 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-01 08:14:06

Jeśli film Ci się podobał proszę zostaw kciuk w górę :* a nowe osoby zapraszam do subskrypcji kanału! :* Głosujcie na faworyta w komentarzu! :) bardzo proszę o głosowanie w osobnych komentarzach (a nie w odpowiedziach na czyjeś komentarze). abym mogła wszystko sprawnie podliczyć :* ≫ ZNAJDZIESZ MNIE NA: ◆ Instagram: https://www.instagram.com/paulaes.pl/ ◆ Fanpage: https://www.facebook.com/Hopelinka-918329548221278 ◆ Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/522430611246411 ◆ Blog: http://www.paulaes.pl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Hopelinka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-04 Thu 114,170 - 27,391,563 - 620 -
2019-07-05 Fri 114,203 +33 27,419,333 +27770 620 -
2019-07-06 Sat 114,240 +37 27,442,779 +23446 620 -
2019-07-07 Sun 114,253 +13 27,458,424 +15645 620 -
2019-07-08 Mon 114,285 +32 27,474,255 +15831 620 -
2019-07-09 Tue 114,304 +19 27,489,533 +15278 620 -
2019-07-10 Wed 114,332 +28 27,504,867 +15334 620 -
2019-07-11 Thu 114,368 +36 27,518,608 +13741 620 -
2019-07-12 Fri 114,392 +24 27,531,480 +12872 620 -
2019-07-13 Sat 114,413 +21 27,546,787 +15307 620 -
2019-07-15 Mon 114,427 +14 27,562,477 +15690 620 -
2019-07-16 Tue 114,465 +38 27,582,416 +19939 621 +1
2019-07-17 Wed 114,465 - 27,592,317 +9901 621 -
2019-07-18 Thu 114,508 +43 27,610,838 +18521 621 -
2019-07-19 Fri 114,514 +6 27,620,806 +9968 621 -
Podsumowanie ogółem +344 +229243 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 27 min.