Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=M3x7qcZejQU

Następny film

YOUTUBERZY Powyżej Miliona Subskrybcji / (Mandzio)
Kolega Strategacy
63 Wyświetleń

Total War Warhammer II - Luthor Harkon #16

Kolega Strategacy
Kolega Strategacy - 61 Wyświetleń
0
61 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 09:25:52

Jeżeli spodobał Ci się Mój materiał zapraszam do subskrypcji mojego kanału aby być na bieżąco z najnowszymi produkcjami: ► Subskrybuj: http://bit.ly/1AfGxtE ► Instagram: https://www.instagram.com/kolegaignacy/ ► Fanpage : http://on.fb.me/1vFf0X7 ► Koledzy Kolegi Ignacego : http://on.fb.me/1AzE4yY

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kolega Strategacy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-02 Sat 138,000 - 29,153,849 - 1,240 -
2019-11-03 Sun 138,000 - 29,165,115 +11266 1,241 +1
2019-11-04 Mon 138,000 - 29,183,247 +18132 1,242 +1
2019-11-05 Tue 138,000 - 29,193,974 +10727 1,243 +1
2019-11-06 Wed 138,000 - 29,202,296 +8322 1,243 -
2019-11-07 Thu 138,000 - 29,207,624 +5328 1,244 +1
2019-11-08 Fri 138,000 - 29,213,108 +5484 1,244 -
2019-11-09 Sat 138,000 - 29,221,677 +8569 1,245 +1
2019-11-10 Sun 138,000 - 29,237,286 +15609 1,247 +2
2019-11-11 Mon 138,000 - 29,249,155 +11869 1,248 +1
2019-11-12 Tue 138,000 - 29,259,527 +10372 1,249 +1
2019-11-13 Wed 138,000 - 29,269,549 +10022 1,249 -
2019-11-14 Thu 138,000 - 29,280,172 +10623 1,250 +1
2019-11-15 Fri 137,000 -1000 29,294,896 +14724 1,251 +1
2019-11-16 Sat 137,000 - 29,299,443 +4547 1,251 -
Podsumowanie ogółem -1000 +145594 +11
Aktualizacja profilu za 4 godz. 6 min.

Następny film

YOUTUBERZY Powyżej Miliona Subskrybcji / (Mandzio)
Kolega Strategacy
63 Wyświetleń