Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=clM7v2ntysk

Następny film

BYŁAM WREDNA?
Weronika Juszczak
649 Wyświetleń

Weronika Juszczak
Weronika Juszczak - 63 Wyświetleń
0
63 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 08:00:26

PREMIERA SINGLA JUŻ W TĄ SOBOTĘ, 8 GRUDNIA, 16:00 KUP BILETY NA MOJĄ TRASĘ KONCERTOWĄ: https://bit.ly/2K8YhUm + SĄ TEŻ DOSTĘPNE W KAŻDYM EMPIKU W POLSCE! * Bilet zwykły na koncert: 39 zł 16.12 - WARSZAWA, klub Proxima PŁYTA "INNA" DOSTĘPNA JUŻ W KAŻDYM EMPIKU W POLSCE! KUP PŁYTĘ U NAS: https://bit.ly/2FHySni MOJA KOLEKCJA: https://bit.ly/2MfaiJj SOCIAL MEDIA: ► SUPIWERKI: http://bit.ly/2beVFYw ► FB: http://bit.ly/2qwjsWf ► INSTAGRAM: weronikajuszczak ► SNAP: supiwero ► MUSICAL.LY: supiwero ► SINGIEL: https://youtu.be/BVUgbHVrXZc ► MOJE CIUCHY: http://bit.ly/2qOKCMt ► MÓJ E-MAIL: weronikajuszczak.official@gmail.com WSPÓŁPRACA: Management/Booking: tel. 508 008 000 e-mail: management@my-music.pl Nie zapominaj o subskrypcji i łapce w górę  WŁĄCZ HD! #świątecznyczas #8grudnia #16:00

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Weronika Juszczak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 201,000 - 16,463,605 - 134 -
2019-10-30 Wed 201,000 - 16,465,916 +2311 134 -
2019-10-31 Thu 201,000 - 16,467,578 +1662 134 -
2019-11-01 Fri 201,000 - 16,469,440 +1862 134 -
2019-11-02 Sat 201,000 - 16,471,308 +1868 134 -
2019-11-03 Sun 201,000 - 16,473,333 +2025 134 -
2019-11-04 Mon 201,000 - 16,476,138 +2805 134 -
2019-11-05 Tue 201,000 - 16,477,547 +1409 134 -
2019-11-06 Wed 201,000 - 16,479,249 +1702 134 -
2019-11-07 Thu 201,000 - 16,480,949 +1700 134 -
2019-11-08 Fri 201,000 - 16,482,825 +1876 134 -
2019-11-09 Sat 201,000 - 16,484,444 +1619 134 -
2019-11-10 Sun 201,000 - 16,487,746 +3302 134 -
2019-11-11 Mon 201,000 - 16,489,522 +1776 134 -
2019-11-12 Tue 201,000 - 16,491,131 +1609 134 -
Podsumowanie ogółem - +27526 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 12 min.

Następny film

BYŁAM WREDNA?
Weronika Juszczak
649 Wyświetleń