Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_3UVqVhj7fs

Następny film

Aukcje WOŚP. Ola Ciupa opowiada o swojej licytacji.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
209 Wyświetleń

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
0
41 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-25 06:31:05

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od początku swojej działalności związana jest z mediami. Radio i telewizja - to tam Orkiestra się narodziła i tam rozkwitała, a teraz także między innymi dzięki nim bije kolejne rekordy. I to nie tylko te związane z zebraną kwotą. W dniu Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dostępna jest w każdym medium. Te tradycyjne, jak studio telewizyjne, mimo zmian antenowych, od lat jest chętnie oglądane przez widzów. Ale Orkiestra idzie z duchem czasu i oprócz TVN, TTV i TVN24 relację ze studia można oglądać też w internecie. W tym roku stream rozpoczął się o godzinie 8:30 wejściem do Dzień Dobry TVN i zakończył po niemal 12 godzinach (po północy) nadając cały dzień na żywo. W związku z tym po raz pierwszy prowadzone były dwie niezależne transmisje. Jedna główna, której bohaterem od zawsze jest Jurek Owsiak. To ona stanowi główną oś Finału, to w niej pojawiają się najważniejsi goście, to tu z wypiekami na twarzy obserwowane są licytacje i to na antenie sponsorzy i partnerzy WOŚP przekazują na konto Orkiestry spektakularne kwoty. Druga transmisja to stały program wyświetlany między wejściami telewizyjnymi w internecie. Jak to dokładnie wygląda? Po zejściu z anteny telewizyjnej natychmiast „wchodzi” z transmisja online, którą prowadzili Kamil Szwarbuła i Radomir Czarnecki.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 39,000 - 35,155,759 - 1,242 -
2019-11-05 Tue 39,000 - 35,167,316 +11557 1,242 -
2019-11-06 Wed 39,000 - 35,179,990 +12674 1,242 -
2019-11-07 Thu 39,100 +100 35,197,176 +17186 1,242 -
2019-11-08 Fri 39,100 - 35,211,262 +14086 1,242 -
2019-11-09 Sat 39,100 - 35,228,713 +17451 1,242 -
2019-11-10 Sun 39,100 - 35,252,855 +24142 1,242 -
2019-11-11 Mon 39,100 - 35,269,759 +16904 1,242 -
2019-11-12 Tue 39,100 - 35,288,292 +18533 1,242 -
2019-11-13 Wed 39,200 +100 35,299,435 +11143 1,242 -
2019-11-14 Thu 39,200 - 35,313,102 +13667 1,242 -
2019-11-15 Fri 39,200 - 35,327,337 +14235 1,242 -
2019-11-16 Sat 39,200 - 35,346,317 +18980 1,242 -
2019-11-17 Sun 39,200 - 35,378,836 +32519 1,242 -
2019-11-18 Mon 39,200 - 35,385,457 +6621 1,242 -
Podsumowanie ogółem +200 +229698 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 5 min.

Następny film

Aukcje WOŚP. Ola Ciupa opowiada o swojej licytacji.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
209 Wyświetleń