Corle1
Corle1
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=CgAl9HwiVTY

Treasure Hunter Simulator PL ???? LIVE ???? ok. 23:00 Ostatni live z Red Dead Redemption 2 - Na żywo

Corle1
Corle1 Aktualnie na żywo - 84 Wyświetleń
0
84 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 08:56:06

INFO 1: Tak, będzie zapis z live! ;) INFO 2: jutro AC: Odyssey i coś jeszcze :) Gdzie jeszcze możemy się spotkać? :) - DISCORD („a po live chodziliśmy tam na ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Corle1

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 147,000 - 46,590,580 - 3,666 -
2019-11-08 Fri 148,000 +1000 46,666,705 +76125 3,670 +4
2019-11-09 Sat 148,000 - 46,783,498 +116793 3,673 +3
2019-11-10 Sun 149,000 +1000 47,003,516 +220018 3,682 +9
2019-11-11 Mon 149,000 - 47,149,539 +146023 3,685 +3
2019-11-12 Tue 150,000 +1000 47,255,971 +106432 3,688 +3
2019-11-13 Wed 150,000 - 47,354,157 +98186 3,692 +4
2019-11-14 Thu 150,000 - 47,428,900 +74743 3,696 +4
2019-11-15 Fri 151,000 +1000 47,605,654 +176754 3,697 +1
2019-11-16 Sat 152,000 +1000 47,750,795 +145141 3,706 +9
2019-11-17 Sun 152,000 - 47,920,282 +169487 3,709 +3
2019-11-18 Mon 153,000 +1000 48,064,067 +143785 3,712 +3
2019-11-19 Tue 153,000 - 48,177,144 +113077 3,715 +3
2019-11-20 Wed 154,000 +1000 48,291,455 +114311 3,718 +3
2019-11-21 Thu 154,000 - 48,438,023 +146568 3,719 +1
Podsumowanie ogółem +7000 +1847443 +53
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.