Karolek
Karolek
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=LNP00sZYc6I

Następny film


Karolek
Karolek - 569 Wyświetleń
1
569 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:02:57

↪ 20.000 ŁAPEK = OD RAZU KOLEJNY TROLLFACE QUEST ! WBIJ NA FEJSA ➡ http://goo.gl/V6APQk KUP KOSZULKE ➡ http://www.karolek.exyt.pl INSTAGRAM ➡ http://goo.gl/PqHFwJ GRUPA NA FB ➡ https://goo.gl/Exo1cT ┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅ F

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Karolek

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 2,100,000 - 547,021,512 - 1,686 -
2019-11-29 Fri 2,100,000 - 547,394,985 +373473 1,686 -
2019-11-30 Sat 2,100,000 - 547,853,300 +458315 1,688 +2
2019-12-01 Sun 2,100,000 - 548,181,039 +327739 1,689 +1
2019-12-02 Mon 2,100,000 - 548,399,496 +218457 1,690 +1
2019-12-03 Tue 2,100,000 - 548,577,125 +177629 1,690 -
2019-12-04 Wed 2,100,000 - 548,842,920 +265795 1,690 -
2019-12-05 Thu 2,100,000 - 549,199,241 +356321 1,691 +1
2019-12-06 Fri 2,100,000 - 549,379,475 +180234 1,692 +1
2019-12-07 Sat 2,100,000 - 549,612,446 +232971 1,694 +2
2019-12-08 Sun 2,100,000 - 549,863,591 +251145 1,695 +1
2019-12-09 Mon 2,100,000 - 550,075,244 +211653 1,695 -
2019-12-10 Tue 2,100,000 - 550,253,336 +178092 1,695 -
2019-12-11 Wed 2,100,000 - 550,596,702 +343366 1,697 +2
2019-12-12 Thu 2,100,000 - 550,712,928 +116226 1,696 -1
Podsumowanie ogółem - +3691416 +10
Aktualizacja profilu za 5 godz. 1 min.