Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NwdrV13NYgg

Następny film

PARANORMALNE ZJAWISKA UCHWYCONE NA NAGRANIACH #4 [RE]
Strasznie Ciekawe
214 Wyświetleń

TRUDNE DO WYJAŚNIENIA, TAJEMNICZE NAGRANIA

Strasznie Ciekawe
Strasznie Ciekawe - 209 Wyświetleń
0
209 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 06:38:46

Podobał Ci się filmik? Podeślij go swoim znajomym - może im też się spodoba :) Dzięki! Sprawdź poprzedni odcinek paranormalnych nagrań! https://www.youtube.com/watch?v=mZBIA7PWYi8 ------------------------------------------------------------------------------------------------- Kontakt: strasznieciekawe@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------------------- Social Media: Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/StrasznieCiekawe Instagram: @michal_strasznie_ciekawe ------------------------------------------------------------------------------------------------- Kanał z pierwszego klipu: https://www.youtube.com/user/fhood #strasznieciekawe

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Strasznie Ciekawe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-30 Fri 354,780 - 34,538,706 - 150 -
2019-08-31 Sat 355,021 +241 34,622,440 +83734 151 +1
2019-09-01 Sun 355,160 +139 34,684,354 +61914 151 -
2019-09-03 Tue 355,359 +199 34,767,492 +83138 152 +1
2019-09-04 Wed 355,500 +141 33,774,782 -992710 128 -24
2019-09-05 Thu 355,506 +6 33,823,037 +48255 129 +1
2019-09-06 Fri 355,525 +19 33,835,104 +12067 129 -
2019-09-07 Sat 355,651 +126 33,893,238 +58134 130 +1
2019-09-08 Sun 355,779 +128 33,941,158 +47920 130 -
2019-09-09 Mon 355,820 +41 33,987,101 +45943 131 +1
2019-09-10 Tue 355,873 +53 34,006,558 +19457 131 -
2019-09-11 Wed 355,917 +44 34,026,733 +20175 131 -
2019-09-12 Thu 355,988 +71 34,048,397 +21664 131 -
2019-09-13 Fri 356,017 +29 34,069,368 +20971 131 -
2019-09-14 Sat 356,077 +60 34,089,000 +19632 131 -
Podsumowanie ogółem +1297 -449706 -19
Aktualizacja profilu za 2 godz. 59 min.

Następny film

PARANORMALNE ZJAWISKA UCHWYCONE NA NAGRANIACH #4 [RE]
Strasznie Ciekawe
214 Wyświetleń