Astrofaza
Astrofaza
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GZK0u4KYcPE

Trzęsienia 'ziemi' na Marsie - AstroSzort

Astrofaza
Astrofaza - 2 Wyświetleń
0
2 Wyświetleń
Opublikowano 2019-05-15 06:20:34

Mars InSight pracuje na powierzchni Marsa, a jego sejsmograf zarejestrował już pierwsze wstrząsy Czerwonej Planety. Dodatkowo z pomocą sejsmografu naukowcy mają nadzieję odkryć jaka przeszkoda stanęła na drodze poslkiego penetratora Kreta. ☑ INSTAGRAM - https://goo.gl/D3Zy1J ☑ PATRONITE - https://www.patronite.pl/astrofaza ☑ KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie - https://goo.gl/RyNfUE ☑ Centrum dowodzenia - http://www.astrofaza.pl ☑ FEJS - http://www.facebook.com/astrofazapl ☑ Pogadaj z resztą załogi - https://goo.gl/5geRif ☑ DRUGI KANAŁ - http://www.youtube.com/Astrofaza Jeśli się spodoba, nie zapomnij dać lajka i zostawić suba, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. A jeśli już subskrybujesz i nie chcesz przegapić nowych filmów, to kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji. Dzięki i miłego lotu! ============== LINKI Z ODCINKA ======== WIĘCEJ O KRECIE - http://www.cbk.waw.pl/images/stories/pdf/instrumenty/kret.pdf ============== Muzyka ================ ♪ Travellers Wave ==============CREW================ - montaż: Kamil Braz Ziółkowski - tekst: Dawid Kułakowski ==============CREDITS================

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Astrofaza

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-08 Wed 311,366 - 53,034,197 - 482 -
2019-05-09 Thu 311,549 +183 53,096,211 +62014 483 +1
2019-05-10 Fri 311,647 +98 53,132,141 +35930 483 -
2019-05-11 Sat 311,753 +106 53,163,233 +31092 483 -
2019-05-12 Sun 312,061 +308 53,286,191 +122958 484 +1
2019-05-13 Mon 312,307 +246 53,357,240 +71049 484 -
2019-05-14 Tue 312,574 +267 53,468,628 +111388 485 +1
2019-05-15 Wed 312,801 +227 53,534,368 +65740 485 -
2019-05-16 Thu 312,967 +166 53,617,621 +83253 486 +1
2019-05-17 Fri 313,181 +214 53,678,780 +61159 486 -
2019-05-18 Sat 313,333 +152 53,724,255 +45475 486 -
2019-05-19 Sun 313,494 +161 53,766,736 +42481 486 -
2019-05-20 Mon 313,666 +172 53,814,077 +47341 486 -
2019-05-21 Tue 313,808 +142 53,892,438 +78361 487 +1
2019-05-22 Wed 313,916 +108 53,931,325 +38887 487 -
Podsumowanie ogółem +2550 +897128 +5
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.