Adrianna Skon
Adrianna Skon
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=bTJspDnFMII

Następny film

JAK DOBRZE ZNAM MATEUSZA ?!
Adrianna Skon
328 Wyświetleń

TRZECI poziom Wampiryzmu w 20min! The Sims 4

Adrianna Skon
Adrianna Skon - 435 Wyświetleń
0
435 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:13:30

♥ SNAPCHAT: adriannaskon ♥ FACEBOOK: http://www.facebook.com/AdriannaSkon ♥♥♥ GRUPA FB: https://www.facebook.com/groups/aniol... ♥ INSTAGRAM : http://instagram.com/adriannaskon ♥ KONTAKT: adrianna.skon@gmail.com ♥ współpraca/cooperation: adriannaskon@lifetube.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Adrianna Skon

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-21 Thu 852,000 - 116,215,793 - 406 -
2019-11-22 Fri 852,000 - 116,297,470 +81677 406 -
2019-11-23 Sat 853,000 +1000 116,418,699 +121229 406 -
2019-11-24 Sun 853,000 - 116,541,871 +123172 406 -
2019-11-25 Mon 853,000 - 116,647,618 +105747 407 +1
2019-11-26 Tue 853,000 - 116,762,914 +115296 408 +1
2019-11-27 Wed 853,000 - 116,858,837 +95923 408 -
2019-11-28 Thu 853,000 - 116,927,029 +68192 408 -
2019-11-29 Fri 853,000 - 116,996,971 +69942 408 -
2019-11-30 Sat 854,000 +1000 117,121,388 +124417 409 +1
2019-12-01 Sun 854,000 - 117,341,712 +220324 410 +1
2019-12-02 Mon 854,000 - 117,418,812 +77100 410 -
2019-12-03 Tue 854,000 - 117,477,452 +58640 411 +1
2019-12-04 Wed 854,000 - 117,580,713 +103261 411 -
2019-12-05 Thu 854,000 - 117,655,423 +74710 411 -
Podsumowanie ogółem +2000 +1439630 +5
Aktualizacja profilu za 8 godz. 19 min.

Następny film

JAK DOBRZE ZNAM MATEUSZA ?!
Adrianna Skon
328 Wyświetleń