Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QyQINClAUbo

#TWEETUPREPUBLIKA - ELŻBIETA KRÓLIKOWSKA-AVIS O RELACJACH POLSKO-BRYTYJSKICH

Telewizja Republika
Telewizja Republika - 1 Wyświetleń
0
1 Wyświetleń
Opublikowano 2019-12-03 05:54:32

#TWEETUPREPUBLIKA - ELŻBIETA KRÓLIKOWSKA-AVIS O RELACJACH POLSKO-BRYTYJSKICH Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Telewizja Republika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 164,000 - 208,376,737 - 35,492 -
2019-11-26 Tue 164,000 - 208,566,145 +189408 35,506 +14
2019-11-27 Wed 165,000 +1000 208,815,247 +249102 35,540 +34
2019-11-28 Thu 165,000 - 208,957,544 +142297 35,569 +29
2019-11-29 Fri 165,000 - 209,113,210 +155666 35,564 -5
2019-11-30 Sat 165,000 - 209,312,149 +198939 35,576 +12
2019-12-01 Sun 165,000 - 209,461,093 +148944 35,603 +27
2019-12-02 Mon 165,000 - 209,706,059 +244966 35,615 +12
2019-12-03 Tue 165,000 - 209,943,631 +237572 35,646 +31
2019-12-04 Wed 165,000 - 210,107,657 +164026 35,663 +17
2019-12-05 Thu 165,000 - 210,262,256 +154599 35,681 +18
2019-12-06 Fri 165,000 - 210,394,328 +132072 35,697 +16
2019-12-07 Sat 166,000 +1000 210,563,451 +169123 35,708 +11
2019-12-08 Sun 166,000 - 210,836,169 +272718 35,724 +16
2019-12-09 Mon 166,000 - 210,965,100 +128931 35,724 -
Podsumowanie ogółem +2000 +2588363 +232
Aktualizacja profilu za 2 godz. 43 min.