Tula
Tula
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=T8C7WScnk6U

Two Point Hospital PL | Symulator Szpitala #4

Tula
Tula - 233 Wyświetleń
0
233 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 01:34:56

Two Point Hospital to strategia ekonomiczna z elementami symulacji, w której przejmujemy kontrolę nad kliniką, a naszym zadaniem jest nie tylko niesienie pomocy potrzebującym, lecz także rozwój swojego szpitalnego biznesu. Producent: Two Point Wydawca: SEGA #twopointhospital Gra na Steam: https://store.steampowered.com/app/535930/Two_Point_Hospital/ Grupa: https://www.facebook.com/groups/1378339668885693/ Sklep: http://tula.selino.pl/ FanPage: https://www.facebook.com/TheTulaGames... Zapraszam do oglądania i komentowania:) Jeśli się podobało,zostawcie łapkę w górę,będzie mi miło :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Tula

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 101,373 - 26,995,509 - 2,232 -
2019-09-02 Mon 101,368 -5 27,001,566 +6057 2,233 +1
2019-09-03 Tue 101,354 -14 27,004,191 +2625 2,234 +1
2019-09-04 Wed 101,344 -10 27,006,825 +2634 2,236 +2
2019-09-05 Thu 101,329 -15 27,008,968 +2143 2,236 -
2019-09-06 Fri 101,322 -7 27,014,175 +5207 2,238 +2
2019-09-07 Sat 101,324 +2 27,017,577 +3402 2,239 +1
2019-09-08 Sun 101,328 +4 27,025,752 +8175 2,240 +1
2019-09-09 Mon 101,324 -4 27,029,416 +3664 2,241 +1
2019-09-10 Tue 101,366 +42 27,038,131 +8715 2,242 +1
2019-09-11 Wed 101,432 +66 27,053,000 +14869 2,242 -
2019-09-12 Thu 101,488 +56 27,063,480 +10480 2,244 +2
2019-09-13 Fri 101,505 +17 27,073,181 +9701 2,246 +2
2019-09-14 Sat 101,526 +21 27,083,649 +10468 2,247 +1
2019-09-15 Sun 101,532 +6 27,089,939 +6290 2,247 -
Podsumowanie ogółem +159 +94430 +15
Aktualizacja profilu za 8 godz. 54 min.