Ponki
Ponki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NAcFMcPxj8M

Następny film


Ponki
Ponki - 546 Wyświetleń
0
546 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:20

Po zerwaniu dziewczyny potrafią mówić ciekawe rzeczy... Uważajcie na swoje EX! Odwiedź nasz sklep: http://ponki.mediakraft.tv/ Instagram: http://instagram.com/ponkersi Facebook: https://www.facebook.com/ponkersi Dziękujemy: https://www.facebook.com/grandabar/ Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv Ponki - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam świeżą dawkę najlepszej internetowej komedii. Chcesz więcej? Subskrybuj nasz kanał i sprawdź Ponki na facebooku: https://www.facebook.com/ponkersi --- https://www.mediakraft.tv https://www.facebook.com/Mediakrafttv https://instagram.com/mediakraft.tv https://twitter.com/mediakraftpl https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska Film wyprodukowany przez: Mediakraft PL Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ponki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 1,462,974 - 470,653,860 - 342 -
2019-06-05 Wed 1,463,034 +60 470,801,478 +147618 342 -
2019-06-06 Thu 1,463,031 -3 470,944,373 +142895 342 -
2019-06-07 Fri 1,463,047 +16 471,127,247 +182874 342 -
2019-06-08 Sat 1,463,125 +78 471,310,499 +183252 342 -
2019-06-09 Sun 1,463,119 -6 471,475,996 +165497 342 -
2019-06-10 Mon 1,462,905 -214 471,630,864 +154868 343 +1
2019-06-11 Tue 1,462,208 -697 471,864,095 +233231 343 -
2019-06-12 Wed 1,462,289 +81 472,096,609 +232514 343 -
2019-06-13 Thu 1,462,413 +124 472,309,165 +212556 343 -
2019-06-14 Fri 1,462,637 +224 472,552,031 +242866 343 -
2019-06-15 Sat 1,462,759 +122 472,769,772 +217741 343 -
2019-06-16 Sun 1,462,943 +184 472,970,167 +200395 343 -
2019-06-17 Mon 1,463,138 +195 473,176,502 +206335 343 -
2019-06-18 Tue 1,463,158 +20 473,308,689 +132187 343 -
Podsumowanie ogółem +184 +2654829 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 39 min.

Następny film