Szparagi
Szparagi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KycRTmyTWhM

Następny film

Każdy tak ma 2 - [ Szparagi ]
Szparagi
487 Wyświetleń

Typy dziewczyn na imprezie - [ Szparagi ]

Szparagi
Szparagi - 476 Wyświetleń
0
476 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:11

Jakim typem MELANŻOWICZA jesteś? Zrób anonimowy quiz o imprezowaniu. Zobacz swoje oczekiwania vs. rzeczywistość! http://WWW.MELANZ.TV Lektorka: Adrianna Gamrat (https://web.facebook.com/ada.gamrat) Subskrybuj: http://bit.ly/1o6KFsP FACEBOOK: https://www.facebook.com/szparagii?ref=hl INSTAGRAM: http://instagram.com/szparagi#

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szparagi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 1,080,000 - 234,058,908 - 165 -
2019-10-30 Wed 1,080,000 - 234,093,916 +35008 165 -
2019-10-31 Thu 1,080,000 - 234,151,951 +58035 165 -
2019-11-01 Fri 1,080,000 - 234,204,413 +52462 165 -
2019-11-02 Sat 1,080,000 - 234,263,865 +59452 165 -
2019-11-03 Sun 1,080,000 - 234,378,807 +114942 165 -
2019-11-04 Mon 1,080,000 - 234,422,129 +43322 165 -
2019-11-05 Tue 1,080,000 - 234,458,447 +36318 165 -
2019-11-06 Wed 1,080,000 - 234,489,295 +30848 165 -
2019-11-07 Thu 1,080,000 - 234,521,398 +32103 165 -
2019-11-08 Fri 1,080,000 - 234,561,880 +40482 165 -
2019-11-09 Sat 1,080,000 - 234,622,127 +60247 165 -
2019-11-10 Sun 1,080,000 - 234,746,934 +124807 165 -
2019-11-11 Mon 1,080,000 - 234,817,798 +70864 165 -
2019-11-12 Tue 1,080,000 - 234,871,354 +53556 165 -
Podsumowanie ogółem - +812446 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 9 min.

Następny film

Każdy tak ma 2 - [ Szparagi ]
Szparagi
487 Wyświetleń