Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yXWeJxSlZBw

Następny film

,,Sum legenda na Ośrodku wypoczynkowym Olza"
małyrekin filmy wędkarskie
254 Wyświetleń

U nas tez się trze Karp , zasiadka na 30 h stawie, polowanie na sandacza

małyrekin filmy wędkarskie
małyrekin filmy wędkarskie - 247 Wyświetleń
0
247 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 06:55:48

zapraszamy do naszego sklepu http://sklep.malyrekin.pl/ Facebook https://www.facebook.com/malyrekin/ nasza bogata strona http://malyrekin.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału małyrekin filmy wędkarskie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-13 Mon 48,085 - 14,858,631 - 207 -
2019-05-14 Tue 48,107 +22 14,864,793 +6162 207 -
2019-05-15 Wed 48,134 +27 14,872,061 +7268 207 -
2019-05-16 Thu 48,163 +29 14,879,539 +7478 207 -
2019-05-17 Fri 48,193 +30 14,889,110 +9571 207 -
2019-05-18 Sat 48,213 +20 14,894,601 +5491 207 -
2019-05-19 Sun 48,227 +14 14,900,261 +5660 207 -
2019-05-20 Mon 48,246 +19 14,905,856 +5595 207 -
2019-05-21 Tue 48,267 +21 14,911,927 +6071 207 -
2019-05-22 Wed 48,291 +24 14,918,420 +6493 207 -
2019-05-23 Thu 48,308 +17 14,925,639 +7219 207 -
2019-05-24 Fri 48,324 +16 14,932,674 +7035 207 -
2019-05-25 Sat 48,340 +16 14,939,900 +7226 207 -
2019-05-26 Sun 48,395 +55 14,956,467 +16567 208 +1
2019-05-27 Mon 48,412 +17 14,974,252 +17785 208 -
Podsumowanie ogółem +327 +115621 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

,,Sum legenda na Ośrodku wypoczynkowym Olza"
małyrekin filmy wędkarskie
254 Wyświetleń