JACK GADOVSKY
JACK GADOVSKY
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=YGnbyeElrCQ

UCIECZKA DO RAJU - TAK ZARABIA SIE GRUBĄ KASĘ I WJAZD NA CHATE

JACK GADOVSKY
JACK GADOVSKY - 244 Wyświetleń
1
244 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 09:49:56

►SUBSKRYBUJ ►https://goo.gl/UxQNwM ►KONTAKT► gadovsky@yahoo.co.uk Jak żyć ? Zapraszam w odwiedziny na kanale Ucieczka do Raju https://www.youtube.com/user/UcieczkaDoRajuVlog Zarabianie na luzie, życie w fajnych warunkach - jak to robić sprawdźcie pod podanym linkiem jak żyje Damian Drążek! W przyszłości chcę na kanał zaprosić co jakiś czas, innych podróżników i ciekawe osoby żyjące poza Polską. Dajcie znać w komentarzu kogo oglądacie i kogo proponujecie! Film objęty patronatem LG Polska.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału JACK GADOVSKY

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-31 Sat 632,276 - 87,845,068 - 309 -
2019-09-01 Sun 632,298 +22 87,876,404 +31336 309 -
2019-09-02 Mon 632,285 -13 87,902,111 +25707 309 -
2019-09-03 Tue 632,279 -6 87,909,572 +7461 309 -
2019-09-04 Wed 632,263 -16 87,920,567 +10995 309 -
2019-09-05 Thu 632,253 -10 87,931,760 +11193 309 -
2019-09-06 Fri 632,245 -8 87,940,183 +8423 309 -
2019-09-07 Sat 632,173 -72 87,957,319 +17136 310 +1
2019-09-08 Sun 632,122 -51 87,974,187 +16868 310 -
2019-09-09 Mon 632,107 -15 87,984,681 +10494 310 -
2019-09-10 Tue 632,105 -2 87,992,532 +7851 310 -
2019-09-11 Wed 632,082 -23 88,001,758 +9226 310 -
2019-09-12 Thu 632,084 +2 88,012,354 +10596 310 -
2019-09-13 Fri 632,070 -14 88,023,155 +10801 310 -
2019-09-14 Sat 632,067 -3 88,030,048 +6893 310 -
Podsumowanie ogółem -209 +184980 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 12 min.