Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=B7p_vAo-r28

Następny film

UCIEKAMY NA WIEŚ !  VLOG Z WYBRZEŻA HRABSTWA DORSET
Karolina Zientek MakeUp Artist
1 Wyświetleń

Ulubieńcy Września i Października MÓJ TOTALNY HIT

Karolina Zientek MakeUp Artist
0
263 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 06:21:54

http://instagram.com/karolinazientek ↓↓ Więcej Informacji ↓↓ Lista ulubieńców: Sole do kąpieli Altapharma Szampon do włosów Loreal Botanicals Fresh Care Tonik Pixi glow tonic Makeup Setting Spray- long lasting URBAN DECAY all nighter Rozświetlacz w płynie Bell Liquid glow highlighter intense shine Bronzer TUNE Out of tune Note Neutral Tusz UNLIMITED Loreal Sztuczne rzęsy Natural Lashes och lashes

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Karolina Zientek MakeUp Artist

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 129,160 - 19,324,040 - 561 -
2019-09-03 Tue 129,168 +8 19,328,482 +4442 562 +1
2019-09-04 Wed 129,209 +41 19,345,861 +17379 562 -
2019-09-05 Thu 129,237 +28 19,356,697 +10836 562 -
2019-09-06 Fri 129,278 +41 19,365,286 +8589 562 -
2019-09-07 Sat 129,345 +67 19,383,655 +18369 563 +1
2019-09-09 Mon 129,390 +45 19,399,066 +15411 563 -
2019-09-10 Tue 129,437 +47 19,409,202 +10136 564 +1
2019-09-11 Wed 129,473 +36 19,421,475 +12273 564 -
2019-09-12 Thu 129,504 +31 19,430,981 +9506 564 -
2019-09-13 Fri 129,511 +7 19,436,820 +5839 564 -
2019-09-14 Sat 129,543 +32 19,448,378 +11558 565 +1
2019-09-15 Sun 129,568 +25 19,457,412 +9034 565 -
2019-09-16 Mon 129,587 +19 19,467,301 +9889 565 -
2019-09-17 Tue 129,590 +3 19,473,293 +5992 566 +1
Podsumowanie ogółem +430 +149253 +5
Aktualizacja profilu za 8 godz. 31 min.

Następny film

UCIEKAMY NA WIEŚ !  VLOG Z WYBRZEŻA HRABSTWA DORSET
Karolina Zientek MakeUp Artist
1 Wyświetleń