Karolek
Karolek
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=AGyz8PbxQuo

Następny film


Karolek
Karolek - 74 Wyświetleń
1
74 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-09 11:01:12

15.000 LIKE = OD RAZU KOLEJNY BATTLE ROYALE!! ➡ DOSTAŃ 5 EURO ZA DARMO!! Rejestruj się tutaj: http://bit.ly/2Q8JW22 użyj kodu 'Karolek' i dostań 5 EURO!! ➡ DOSTAŃ 100% BONUSÓW ZA 1 DEPOZYT! Klikaj tuatj: https://www.betit.com/welcome ➡ WYGRAJ 4000 EURO TUTAJ : https://gleam.io/ZVy21/betit-all-star... SUBSKRYBUJ MISZCZU ➡ https://goo.gl/b7iojq WBIJ NA FEJSA ➡ http://goo.gl/V6APQk KUP KOSZULKE ➡ http://www.karolek.exyt.pl INSTAGRAM ➡ http://goo.gl/PqHFwJ GRUPA NA FB ➡ https://goo.gl/Exo1cT ┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅ Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu [art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych] ™ Pamiętaj drogi widzu, wszystko co widzisz na tym kanale, odbieraj w sposób żartobliwy, filmy nie mają na celu urażenia nikogo, przychodź, oglądaj, rozrywkuj, baw się dobrze, Łokieć .

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Karolek

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-06 Wed 2,080,000 - 539,671,965 - 1,670 -
2019-11-07 Thu 2,090,000 +10000 540,105,273 +433308 1,672 +2
2019-11-08 Fri 2,090,000 - 540,454,911 +349638 1,672 -
2019-11-09 Sat 2,090,000 - 540,870,508 +415597 1,673 +1
2019-11-10 Sun 2,090,000 - 541,244,745 +374237 1,674 +1
2019-11-11 Mon 2,090,000 - 541,579,049 +334304 1,674 -
2019-11-12 Tue 2,090,000 - 541,983,094 +404045 1,675 +1
2019-11-13 Wed 2,090,000 - 542,290,487 +307393 1,675 -
2019-11-14 Thu 2,090,000 - 542,594,943 +304456 1,676 +1
2019-11-15 Fri 2,090,000 - 542,870,949 +276006 1,676 -
2019-11-16 Sat 2,090,000 - 543,250,974 +380025 1,677 +1
2019-11-17 Sun 2,090,000 - 543,941,992 +691018 1,679 +2
2019-11-18 Mon 2,090,000 - 544,200,008 +258016 1,679 -
2019-11-19 Tue 2,090,000 - 544,453,298 +253290 1,680 +1
2019-11-20 Wed 2,090,000 - 544,723,338 +270040 1,681 +1
Podsumowanie ogółem +10000 +5051373 +11
Aktualizacja profilu za 1 godz. 21 min.

Następny film