Rock Play
Rock Play
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=z6YdC5guaA4

Następny film

Nie mogło być gorzej (31) Fallout 76
Rock Play
33 Wyświetleń

Rock Play
Rock Play - 338 Wyświetleń
0
338 Wyświetleń
Opublikowano 2018-06-30 01:46:57

LIVE codziennie - https://jarock.pl/live/rock Rock PLAY: https://www.youtube.com/user/RMaciaszek Moja książka: http://bit.ly/bookROCK Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: https://patronite.pl/jarock ^^ Internet od MOICO - http://www.moico.pl ^^ Sprzęt Rocka - https://jarock.pl/sprzet-rocka ^^ Forum - http://forum.jarock.pl/ ^^ Facebook: ^^ Rock - https://www.facebook.com/RockAlone2k ^^ JaRock - https://www.facebook.com/jarockpl ^^ Grupa FB Ekipa JaRock - https://www.facebook.com/groups/1612534908963552/?fref=ts

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Rock Play

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-07 Tue 397,087 - 80,384,366 - 3,748 -
2019-05-08 Wed 397,173 +86 80,457,295 +72929 3,750 +2
2019-05-09 Thu 397,220 +47 80,490,350 +33055 3,754 +4
2019-05-10 Fri 397,256 +36 80,527,379 +37029 3,758 +4
2019-05-11 Sat 397,307 +51 80,566,441 +39062 3,757 -1
2019-05-12 Sun 397,368 +61 80,618,241 +51800 3,759 +2
2019-05-13 Mon 397,446 +78 80,660,503 +42262 3,761 +2
2019-05-14 Tue 397,499 +53 80,702,926 +42423 3,763 +2
2019-05-15 Wed 397,232 -267 80,756,367 +53441 3,766 +3
2019-05-16 Thu 397,166 -66 80,798,739 +42372 3,768 +2
2019-05-17 Fri 397,145 -21 80,839,153 +40414 3,770 +2
2019-05-18 Sat 397,105 -40 80,877,454 +38301 3,771 +1
2019-05-19 Sun 397,086 -19 80,920,177 +42723 3,773 +2
2019-05-20 Mon 397,097 +11 80,958,648 +38471 3,776 +3
2019-05-21 Tue 397,091 -6 80,992,129 +33481 3,778 +2
Podsumowanie ogółem +4 +607763 +30
Aktualizacja profilu za 2 godz. 0 min.

Następny film

Nie mogło być gorzej (31) Fallout 76
Rock Play
33 Wyświetleń