Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ANvDBK_rCJk

Następny film

ZGRIEFOWAŁEM WIDZOWI DZIAŁECZKĘ! *bo mogę!*
Minecraft Vertez
13 Wyświetleń

VERTEZ Z NAJLEPSZĄ BRONIĄ W MURDER MYSTERY!

Minecraft Vertez
Minecraft Vertez - 61 Wyświetleń
0
61 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 05:27:24

Chcesz więcej odcinków tej serii? ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ Zaobserwuj mój Instagram!: http://instagram.com/vertezalke ↓↓ ROZWIŃ OPIS ↓↓ ► Mail do mapek: vertezmapy@gmail.com (Bez screenów nie sprawdzam maili :P) ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Zostaw like na Facebooku: http://facebook.com/mrvertez Obczaj Twittera (Nie przegapisz, żadnego odcinka!) http://twitter.com/MrVertez Koszulki Vertezowe i nie tylko: https://vertez.teetres.com/ Grupa dla widzów: http://bit.ly/KoksyVertezaPro Mój drugi kanał z innymi grami: http://bit.ly/vertezarmy ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ IP SERWERÓW GDZIE GRAM: ► vertez.pl (POLSKI SERWER MINIGIER NON PREMIUM) ► brodaci.net (POLSKI SERWER SURWIWALOWY NON PREMIUM) ► mc.hypixel.net (MMystery, BedWars, TNT Games) [PREMIUM] ► play.hivemc.com (DeathRun, Mineville, SG) [PREMIUM] ► brawl.com (Minecraft Party) [PREMIUM] ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ #Minecraft #Vertez ► Oglądasz: VERTEZ ZOSTAŁ NAJBARDZIEJ STROLLOWANY EVER!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Minecraft Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 604,000 - 167,432,212 - 1,582 -
2019-11-04 Mon 604,000 - 167,483,911 +51699 1,583 +1
2019-11-05 Tue 604,000 - 167,507,678 +23767 1,584 +1
2019-11-06 Wed 604,000 - 167,529,464 +21786 1,585 +1
2019-11-07 Thu 604,000 - 167,547,375 +17911 1,584 -1
2019-11-08 Fri 604,000 - 167,564,932 +17557 1,585 +1
2019-11-09 Sat 604,000 - 167,582,001 +17069 1,585 -
2019-11-10 Sun 604,000 - 167,637,258 +55257 1,586 +1
2019-11-11 Mon 604,000 - 167,664,579 +27321 1,587 +1
2019-11-12 Tue 604,000 - 167,682,961 +18382 1,587 -
2019-11-13 Wed 604,000 - 167,700,616 +17655 1,587 -
2019-11-14 Thu 604,000 - 167,727,067 +26451 1,588 +1
2019-11-15 Fri 604,000 - 167,766,774 +39707 1,588 -
2019-11-16 Sat 604,000 - 167,788,640 +21866 1,588 -
2019-11-17 Sun 604,000 - 167,802,393 +13753 1,588 -
Podsumowanie ogółem - +370181 +6
Aktualizacja profilu za 0 godz. 52 min.

Następny film

ZGRIEFOWAŁEM WIDZOWI DZIAŁECZKĘ! *bo mogę!*
Minecraft Vertez
13 Wyświetleń