ESL Polska
ESL Polska
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iGM8EiZqmL8

Virtus Pro vs Flow | ESEA MDL Sezon 29 - Europa

ESL Polska
ESL Polska - 218 Wyświetleń
0
218 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 09:40:18

Znajdziesz nas na: ▼ https://www.facebook.com/ESLPolska/ ▼ https://www.facebook.com/ESLPLCS/ ▼ https://www.facebook.com/eslpllol/ ▼ https://twitter.com/ESLPolska ▼ https://www.instagram.com/eslpolska/ ▼ https://www.facebook.com/Cybersportpl ▼ https://twitter.com/Cybersportpl ▼ https://instagram.com/cybersportpl Zapisz się na turnieje ESL! https://play.eslgaming.com/poland/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ESL Polska

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 90,849 - 10,276,930 - 2,093 -
2019-09-09 Mon 90,856 +7 10,279,022 +2092 2,093 -
2019-09-10 Tue 90,866 +10 10,281,343 +2321 2,093 -
2019-09-11 Wed 90,864 -2 10,283,968 +2625 2,093 -
2019-09-12 Thu 90,861 -3 10,286,728 +2760 2,093 -
2019-09-13 Fri 90,841 -20 10,294,654 +7926 2,094 +1
2019-09-14 Sat 90,847 +6 10,297,837 +3183 2,094 -
2019-09-15 Sun 90,848 +1 10,300,984 +3147 2,094 -
2019-09-16 Mon 90,853 +5 10,303,958 +2974 2,095 +1
2019-09-17 Tue 90,848 -5 10,308,728 +4770 2,095 -
2019-09-18 Wed 90,800 -48 10,311,778 +3050 2,095 -
2019-09-19 Thu 90,800 - 10,320,112 +8334 2,096 +1
2019-09-20 Fri 90,800 - 10,325,770 +5658 2,097 +1
2019-09-21 Sat 90,900 +100 10,334,296 +8526 2,097 -
2019-09-22 Sun 90,900 - 10,339,639 +5343 2,097 -
Podsumowanie ogółem +51 +62709 +4
Aktualizacja profilu za 9 godz. 13 min.