Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QMAQLp6NfC0

Następny film

PRAWDA CZY FAŁSZ - gramy
OMatkoiCórko!!!
384 Wyświetleń

VLOGMAS 2018 #8 - ODNALAZŁAM KUZYNKĘ

OMatkoiCórko!!!
OMatkoiCórko!!! - 56 Wyświetleń
0
56 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-09 09:12:38

SUBSKRYBUJ https://www.youtube.com/c/omatkoicorko?sub_confirmation=1 KANAŁ PAULINY https://www.youtube.com/channel/UCIso1oj_3EX48ZzA5Kli4_A INSTAGRAM: https://instagram.com/omatkoicorko/ SNAPCHAT: https://www.snapchat.com/add/omatkoicorkoo FANPAGE https://www.facebook.com/omatkoicorkoo Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/1035644693142158/ Jeżeli chcesz nam coś wysłać to zrób to na ten adres O Matko i Córko ! skr. poczt. nr. 21 ul. Wyzwolenia 71 44-321 Marklowice WSPÓŁPRACA omatkoiocorko@lifetube.pl PLAYLISTY HAUL https://www.youtube.com/playlist?list=PLUETspccPpyyhvd6WledbbiHgo-DssR-9 IRLANDIA https://www.youtube.com/playlist?list=PLUETspccPpywhGGLLjh3p4yuGFFY1ioX1 VLOGI https://www.youtube.com/playlist?list=PLUETspccPpyzg06Ai0ORA999-ZjWI_wiU LOOKBOOK https://www.youtube.com/playlist?list=PLUETspccPpyxVoUridbBNKdda-BlTY2MJ CHALLENGE https://www.youtube.com/playlist?list=PLUETspccPpyxF65klbPMzf5NcWUpzF8aV BEAUTY https://www.youtube.com/playlist?list=PLUETspccPpyzzBFXVJ9CWBuE_9z-YzVru Q&A https://www.youtube.com/playlist?list=PLUETspccPpyzErGlbsMNsva4Ma4mN5or6

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału OMatkoiCórko!!!

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 689,000 - 176,261,814 - 751 -
2019-11-02 Sat 689,000 - 176,295,337 +33523 751 -
2019-11-03 Sun 689,000 - 176,401,760 +106423 752 +1
2019-11-04 Mon 689,000 - 176,461,666 +59906 752 -
2019-11-05 Tue 689,000 - 176,500,165 +38499 752 -
2019-11-06 Wed 689,000 - 176,515,898 +15733 752 -
2019-11-07 Thu 689,000 - 176,529,645 +13747 753 +1
2019-11-08 Fri 689,000 - 176,595,457 +65812 753 -
2019-11-09 Sat 689,000 - 176,642,185 +46728 753 -
2019-11-10 Sun 689,000 - 176,674,153 +31968 753 -
2019-11-11 Mon 690,000 +1000 176,798,416 +124263 754 +1
2019-11-12 Tue 690,000 - 176,850,591 +52175 754 -
2019-11-13 Wed 690,000 - 176,879,373 +28782 754 -
2019-11-14 Thu 690,000 - 176,899,978 +20605 754 -
2019-11-15 Fri 690,000 - 176,913,110 +13132 754 -
Podsumowanie ogółem +1000 +651296 +3
Aktualizacja profilu za 8 godz. 43 min.

Następny film

PRAWDA CZY FAŁSZ - gramy
OMatkoiCórko!!!
384 Wyświetleń