sebeq19801
sebeq19801
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=XYHUbVXv_DE

VLOGMAS 2018 ZAKUPY ZAPALAMY CHOINKE NA RYNKU

sebeq19801
sebeq19801 - 51 Wyświetleń
0
51 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 08:52:21

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sebeq19801

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 111,000 - 49,331,728 - 2,451 -
2019-10-30 Wed 111,000 - 49,342,701 +10973 2,453 +2
2019-10-31 Thu 111,000 - 49,355,158 +12457 2,453 -
2019-11-01 Fri 111,000 - 49,371,114 +15956 2,454 +1
2019-11-02 Sat 111,000 - 49,385,519 +14405 2,456 +2
2019-11-03 Sun 111,000 - 49,410,623 +25104 2,456 -
2019-11-04 Mon 111,000 - 49,417,182 +6559 2,456 -
2019-11-05 Tue 111,000 - 49,425,309 +8127 2,457 +1
2019-11-06 Wed 111,000 - 49,434,350 +9041 2,457 -
2019-11-07 Thu 111,000 - 49,444,974 +10624 2,458 +1
2019-11-08 Fri 111,000 - 49,459,412 +14438 2,458 -
2019-11-09 Sat 112,000 +1000 49,494,522 +35110 2,460 +2
2019-11-10 Sun 112,000 - 49,514,829 +20307 2,460 -
2019-11-11 Mon 112,000 - 49,533,443 +18614 2,461 +1
2019-11-12 Tue 112,000 - 49,546,729 +13286 2,461 -
Podsumowanie ogółem +1000 +215001 +10
Aktualizacja profilu za 4 godz. 15 min.