Szanella
Szanella
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=b0VVAv1MRYU

Następny film


VLOGMAS 5 | MAMY W POLSCE NOWY JORK? ❄️

Szanella
Szanella - 522 Wyświetleń
0
522 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:39:36

❄️ VLOGMASY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:00, A W WEEKENDY O 17:00 ❄️ • Hej wszystkim! Dzisiaj taki luźniejszy vlogmas, ale zabieram was w nawet calkiem fajne miejsce, które widzicie u mnie często na snapie, oby wam się spodobało :) ♥ Rozwiń ♥ WEŹ UD

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szanella

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 319,000 - 21,700,957 - 388 -
2019-12-01 Sun 319,000 - 21,709,354 +8397 388 -
2019-12-02 Mon 319,000 - 21,716,518 +7164 388 -
2019-12-03 Tue 319,000 - 21,725,039 +8521 389 +1
2019-12-04 Wed 319,000 - 21,737,441 +12402 389 -
2019-12-05 Thu 319,000 - 21,755,944 +18503 389 -
2019-12-06 Fri 320,000 +1000 21,789,289 +33345 389 -
2019-12-07 Sat 320,000 - 21,830,224 +40935 390 +1
2019-12-08 Sun 320,000 - 21,900,633 +70409 390 -
2019-12-09 Mon 321,000 +1000 21,914,678 +14045 390 -
2019-12-10 Tue 321,000 - 21,941,497 +26819 390 -
2019-12-11 Wed 321,000 - 21,968,540 +27043 391 +1
2019-12-12 Thu 321,000 - 22,003,418 +34878 391 -
2019-12-13 Fri 322,000 +1000 22,048,292 +44874 391 -
2019-12-14 Sat 322,000 - 22,077,124 +28832 392 +1
Podsumowanie ogółem +3000 +376167 +4
Aktualizacja profilu za 3 godz. 56 min.

Następny film