smiechawaTV
smiechawaTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=pYY_ndN4Wa0

Następny film

Początek czy koniec "u Szwagra" ???
smiechawaTV
1007 Wyświetleń

smiechawaTV
smiechawaTV - 399 Wyświetleń
0
399 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-28 06:44:00

Szwagry wracają do gry. Już za tydzień kolejny odcinek z serii SZWAGRY - Zabawne historie wspieraj Szwagrów: https://patronite.pl/smiechawatv sklep z koszulkami: http://www.smiechawatv.cupsell.pl oficjalna strona: http://smiechawatv.pl Instagram: http://instagram.com/smiechawatv fanpage: https://www.facebook.com/SmiechawaTv Film reżyserowany.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału smiechawaTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 1,400,000 - 581,322,469 - 333 -
2019-10-01 Tue 1,400,000 - 581,452,503 +130034 333 -
2019-10-02 Wed 1,400,000 - 581,584,862 +132359 333 -
2019-10-03 Thu 1,400,000 - 581,721,071 +136209 333 -
2019-10-04 Fri 1,400,000 - 581,857,935 +136864 333 -
2019-10-05 Sat 1,400,000 - 582,244,627 +386692 334 +1
2019-10-06 Sun 1,400,000 - 582,642,478 +397851 334 -
2019-10-07 Mon 1,400,000 - 582,894,451 +251973 334 -
2019-10-08 Tue 1,400,000 - 583,116,418 +221967 334 -
2019-10-09 Wed 1,400,000 - 583,361,083 +244665 334 -
2019-10-10 Thu 1,400,000 - 583,582,465 +221382 334 -
2019-10-11 Fri 1,400,000 - 583,783,856 +201391 334 -
2019-10-12 Sat 1,400,000 - 584,198,614 +414758 335 +1
2019-10-13 Sun 1,400,000 - 584,515,881 +317267 335 -
2019-10-14 Mon 1,400,000 - 584,759,844 +243963 335 -
Podsumowanie ogółem - +3437375 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 44 min.

Następny film

Początek czy koniec "u Szwagra" ???
smiechawaTV
1007 Wyświetleń