smiechawaTV
smiechawaTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=fqrZB22dmog

Następny film

Szwagry - Odcinek 35
smiechawaTV
1697 Wyświetleń

smiechawaTV
smiechawaTV - 599 Wyświetleń
0
599 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:20

Szwagier po namowach Tadzika kupuje nowy duży telewizor, czy Tadzik nauczy się z tej lekcji coś nowego? Wspieraj Szwagrów: https://patronite.pl/smiechawatv SUBSKRYBUJ https://www.youtube.com/user/smiechawatv?sub_confirmation=1 oficjalna strona: http://smiechawatv.pl Instagram: http://instagram.com/smiechawatv fanpage: https://www.facebook.com/SmiechawaTv sklep z koszulkami: http://www.smiechawatv.cupsell.pl muzyka: Rafał Bartosiewicz https://www.facebook.com/profile.php?id=100011499620979

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału smiechawaTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-02 Sat 1,410,000 - 589,997,643 - 338 -
2019-11-03 Sun 1,410,000 - 590,406,090 +408447 338 -
2019-11-04 Mon 1,410,000 - 590,842,869 +436779 338 -
2019-11-05 Tue 1,410,000 - 591,063,821 +220952 338 -
2019-11-06 Wed 1,410,000 - 591,257,779 +193958 338 -
2019-11-07 Thu 1,410,000 - 591,437,972 +180193 338 -
2019-11-08 Fri 1,410,000 - 591,631,476 +193504 338 -
2019-11-09 Sat 1,410,000 - 591,827,561 +196085 339 +1
2019-11-10 Sun 1,410,000 - 592,225,374 +397813 339 -
2019-11-11 Mon 1,410,000 - 592,450,915 +225541 339 -
2019-11-12 Tue 1,410,000 - 592,647,991 +197076 339 -
2019-11-13 Wed 1,410,000 - 592,815,054 +167063 339 -
2019-11-14 Thu 1,410,000 - 592,980,831 +165777 339 -
2019-11-15 Fri 1,410,000 - 593,203,889 +223058 339 -
2019-11-16 Sat 1,410,000 - 593,301,488 +97599 340 +1
Podsumowanie ogółem - +3303845 +2
Aktualizacja profilu za 1 godz. 47 min.

Następny film

Szwagry - Odcinek 35
smiechawaTV
1697 Wyświetleń