smiechawaTV
smiechawaTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Wl_uCnLuJJ4

Następny film


smiechawaTV
smiechawaTV - 617 Wyświetleń
0
617 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:20

Szwagier zabiera Tadzika na ryby. Czy Tadzik coś złowi? Czy nabierze nowego doświadczenia? Wspieraj Szwagrów: https://patronite.pl/smiechawatv SUBSKRYBUJ https://www.youtube.com/user/smiechawatv?sub_confirmation=1 oficjalna strona: http://smiechawatv.pl Instagram: http://instagram.com/smiechawatv fanpage: https://www.facebook.com/SmiechawaTv sklep z koszulkami: http://www.smiechawatv.cupsell.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału smiechawaTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-10 Mon 1,373,193 - 556,825,850 - 317 -
2019-06-11 Tue 1,373,445 +252 557,027,271 +201421 317 -
2019-06-12 Wed 1,373,653 +208 557,208,276 +181005 317 -
2019-06-13 Thu 1,373,862 +209 557,387,039 +178763 317 -
2019-06-14 Fri 1,374,120 +258 557,589,689 +202650 317 -
2019-06-15 Sat 1,374,499 +379 557,890,149 +300460 318 +1
2019-06-16 Sun 1,374,935 +436 558,216,961 +326812 318 -
2019-06-17 Mon 1,375,241 +306 558,458,125 +241164 318 -
2019-06-18 Tue 1,375,444 +203 558,655,545 +197420 318 -
2019-06-19 Wed 1,375,631 +187 558,839,406 +183861 318 -
2019-06-20 Thu 1,375,840 +209 559,034,486 +195080 318 -
2019-06-21 Fri 1,375,996 +156 559,213,789 +179303 318 -
2019-06-22 Sat 1,376,371 +375 559,520,391 +306602 319 +1
2019-06-23 Sun 1,376,781 +410 559,859,101 +338710 319 -
2019-06-24 Mon 1,377,035 +254 560,059,792 +200691 319 -
Podsumowanie ogółem +3842 +3233942 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film