sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nkGdCFk5K1o

Następny film

O pieniądzach. Jak je mieć - Na żywo
sukces.pl
76 Wyświetleń

sukces.pl
sukces.pl - 456 Wyświetleń
0
456 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:54

Poddać się jest łatwo. Każde niespełnione marzenie, zostawia ślad. Będąc upartym, mimo niepowodzeń, możesz osiągnąć praktycznie wszystko. Cała historia pokazuje przykłady wielkich ludzi, którzy ciągle się "potykali" aż dopięli swego. Ty też możesz, a nawet powinieneś być "wielki". Trzeba o to walczyć, dzień po dniu, godzina po godzinie. Niekiedy przeciw otoczeniu, znajomym, a często głównie walcząc ze sobą. Ze swoim lenistwem, odkładaniem na później, czekaniem. To jest sztuka by dyscyplina i motywacja były na wysokim poziomie. Im większa wytrwałość w dążeniu do celu, tym lepsze życie. Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog Rusz Dupę - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 210,000 - 33,262,195 - 324 -
2019-11-04 Mon 211,000 +1000 33,306,559 +44364 324 -
2019-11-05 Tue 211,000 - 33,331,719 +25160 324 -
2019-11-06 Wed 211,000 - 33,354,153 +22434 324 -
2019-11-07 Thu 211,000 - 33,361,292 +7139 324 -
2019-11-08 Fri 211,000 - 33,397,007 +35715 324 -
2019-11-09 Sat 211,000 - 33,422,358 +25351 325 +1
2019-11-10 Sun 211,000 - 33,465,764 +43406 325 -
2019-11-11 Mon 211,000 - 33,488,834 +23070 325 -
2019-11-12 Tue 212,000 +1000 33,511,413 +22579 325 -
2019-11-13 Wed 212,000 - 33,535,329 +23916 325 -
2019-11-14 Thu 212,000 - 33,557,917 +22588 325 -
2019-11-15 Fri 212,000 - 33,592,336 +34419 326 +1
2019-11-16 Sat 212,000 - 33,617,311 +24975 326 -
2019-11-17 Sun 212,000 - 33,627,877 +10566 326 -
Podsumowanie ogółem +2000 +365682 +2
Aktualizacja profilu za 1 godz. 38 min.

Następny film

O pieniądzach. Jak je mieć - Na żywo
sukces.pl
76 Wyświetleń