JudiMakeFun
JudiMakeFun
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8a8uEWL-ZSE

Następny film

JudiMakeFun
310 Wyświetleń

WALCZYMY O PLATYNE! - Spiderman [PS4] [LIVE] - Na żywo

JudiMakeFun
JudiMakeFun - 66 Wyświetleń
0
66 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 07:24:03

Wsparcie przez dotacje - https://goo.gl/A1KVCA (SMS/PAYPAL/PAYSAFECARD] ❤️PODOBA SIĘ STREAM? ZOSTAW i Zostań sponsorem kanału!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału JudiMakeFun

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-02 Sat 118,000 - 56,910,479 - 4,842 -
2019-11-03 Sun 118,000 - 56,931,667 +21188 4,844 +2
2019-11-04 Mon 118,000 - 56,963,878 +32211 4,849 +5
2019-11-05 Tue 118,000 - 56,977,309 +13431 4,851 +2
2019-11-06 Wed 118,000 - 56,990,875 +13566 4,853 +2
2019-11-07 Thu 118,000 - 57,002,859 +11984 4,855 +2
2019-11-08 Fri 118,000 - 57,016,298 +13439 4,858 +3
2019-11-09 Sat 118,000 - 57,039,153 +22855 4,863 +5
2019-11-10 Sun 118,000 - 57,075,311 +36158 4,865 +2
2019-11-11 Mon 118,000 - 57,095,705 +20394 4,868 +3
2019-11-12 Tue 118,000 - 57,112,128 +16423 4,872 +4
2019-11-13 Wed 118,000 - 57,128,331 +16203 4,871 -1
2019-11-14 Thu 118,000 - 57,144,324 +15993 4,874 +3
2019-11-15 Fri 118,000 - 57,198,179 +53855 4,880 +6
2019-11-16 Sat 119,000 +1000 57,229,695 +31516 4,885 +5
Podsumowanie ogółem +1000 +319216 +43
Aktualizacja profilu za 4 godz. 26 min.