Pabel
Pabel
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=heatD4pQE48

Watch Dogs PL #12 - "W martwej strefie" | Pabel Let's Play / Zagrajmy w / Gameplay PS4

Pabel
Pabel - 178 Wyświetleń
0
178 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 09:22:47

▶Zarejestruj się, wspomóż mnie i zagraj! - http://bit.ly/1z11Aly ☞Podobało się, chcesz więcej? Kliknij "Fajne". Dzięki. ●▬▬▬▬▬ Luknij Ziom ▬▬▬▬▬▬● Subskrybuj aby być na bieżąco z moimi filmami. Dołącz do ekipy Pabla: ●▬ http://bit.ly/1b9i6kP ▬● ▶Facebook - http://www.facebook.com/PabelStudio ▶Twich - http://www.twitch.tv/pabelstudio93 ▶Filmy z Watch Dogs - https://www.youtube.com/playlist?list=PLDfZGfjwy7b8KdmlDZ-ZaEvpCLTbROzCS "Zagrajmy w Watch Dogs" PL / "Let's Play Watch Dogs" [PL] [HD] [PC] - Pabel Let's Play / Zagrajmy w ▶Watch_Dogs to gra akcji z otwartym, nafaszerowanym technologicznymi nowinkami Chicago, w której najpotężniejszą bronią bohatera stają się umiejętności hakerskie. Jest to dzieło kilku studiów, którymi przewodniczy Ubisoft Montreal, znane z takich serii jak Assassin's Creed, Tom Clancy's Rainbow Six czy Far Cry. Na potrzeby tej produkcji stworzono nowy silnik Disrupt, pozwalający na stworzenie tętniącego życiem, szczegółowego miasta. Wcielamy się w postać byłego przestępcy imieniem Aiden Pearce, czyli antybohatera, który jest ekspertem we włamywaniu się do systemów elektronicznych. Dzięki temu potrafi, bagatela, wywołać karambol poprzez manipulację światłami na skrzyżowaniu, podłączyć się do miejskiego systemu monitoringu czy włamać do telefonu mijanej osoby, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat i na przykład zaingerować w przebieg jej codziennego życia (uratować przed złodziejaszkiem, wykraść pieniądze z konta itp.). Talenty Pearce'a pozwalają mu na kontrolowanie prawie każdego elementu otaczającego go nowoczesnego świata. Źródło: gryonline.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Pabel

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 147,579 - 15,872 - 3 -
2019-09-02 Mon 147,576 -3 15,884 +12 3 -
2019-09-03 Tue 147,571 -5 15,907 +23 3 -
2019-09-04 Wed 147,564 -7 15,909 +2 3 -
2019-09-05 Thu 147,555 -9 15,943 +34 3 -
2019-09-06 Fri 147,553 -2 15,949 +6 3 -
2019-09-07 Sat 147,549 -4 15,973 +24 3 -
2019-09-08 Sun 147,546 -3 16,000 +27 3 -
2019-09-09 Mon 147,538 -8 16,029 +29 3 -
2019-09-10 Tue 147,531 -7 16,322 +293 3 -
2019-09-11 Wed 147,528 -3 16,409 +87 3 -
2019-09-12 Thu 147,530 +2 16,674 +265 3 -
2019-09-13 Fri 147,520 -10 16,726 +52 3 -
2019-09-14 Sat 147,514 -6 16,781 +55 3 -
2019-09-15 Sun 147,514 - 16,820 +39 3 -
Podsumowanie ogółem -65 +948 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 14 min.