rooshken
rooshken
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yJVfb1c4hHE

Wesołych Świąt! :) - Życzenia dla widzów + kilka informacji

rooshken
rooshken - 28 Wyświetleń
0
28 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-23 08:59:05

Wesołych Świąt! :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału rooshken

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-12 Sun 32,267 - 11,341,870 - 1,895 -
2019-05-13 Mon 32,275 +8 11,351,006 +9136 1,897 +2
2019-05-14 Tue 32,285 +10 11,356,493 +5487 1,897 -
2019-05-15 Wed 32,293 +8 11,363,151 +6658 1,898 +1
2019-05-16 Thu 32,294 +1 11,368,888 +5737 1,898 -
2019-05-17 Fri 32,306 +12 11,374,274 +5386 1,898 -
2019-05-18 Sat 32,304 -2 11,380,040 +5766 1,899 +1
2019-05-19 Sun 32,308 +4 11,385,838 +5798 1,899 -
2019-05-20 Mon 32,308 - 11,390,758 +4920 1,899 -
2019-05-21 Tue 32,312 +4 11,397,112 +6354 1,901 +2
2019-05-22 Wed 32,316 +4 11,403,042 +5930 1,900 -1
2019-05-23 Thu 32,329 +13 11,408,200 +5158 1,901 +1
2019-05-24 Fri 32,348 +19 11,413,225 +5025 1,901 -
2019-05-25 Sat 32,362 +14 11,418,654 +5429 1,902 +1
2019-05-26 Sun 32,371 +9 11,424,509 +5855 1,902 -
Podsumowanie ogółem +104 +82639 +7
Aktualizacja profilu za 3 godz. 26 min.