jakbyniepaczec
jakbyniepaczec
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=LjTu9frB9xo

WESTWORLD: OMAWIAMY ODCINEK 8 SEZONU 2 | NA SZYBKO

jakbyniepaczec
jakbyniepaczec - 362 Wyświetleń
0
362 Wyświetleń
Opublikowano 2018-06-12 04:43:51

Daj suba: https://www.youtube.com/user/jakbyniepaczec?sub_confirmation=1 Instagram: https://www.instagram.com/jakbyniepaczec Kaja na Twitterze: https://twitter.com/Kaja_JNP Patronite: https://patronite.pl/jakbyniepaczec W wideo wykorzystano cytaty z: We

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału jakbyniepaczec

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-26 Tue 174,000 - 26,287,147 - 553 -
2019-11-27 Wed 174,000 - 26,305,335 +18188 553 -
2019-11-28 Thu 174,000 - 26,318,826 +13491 553 -
2019-11-29 Fri 174,000 - 26,342,141 +23315 554 +1
2019-11-30 Sat 174,000 - 26,360,027 +17886 554 -
2019-12-01 Sun 174,000 - 26,372,129 +12102 555 +1
2019-12-02 Mon 174,000 - 26,406,397 +34268 555 -
2019-12-03 Tue 174,000 - 26,424,949 +18552 555 -
2019-12-04 Wed 175,000 +1000 26,448,447 +23498 556 +1
2019-12-05 Thu 175,000 - 26,458,804 +10357 557 +1
2019-12-06 Fri 175,000 - 26,474,432 +15628 557 -
2019-12-07 Sat 175,000 - 26,487,213 +12781 558 +1
2019-12-08 Sun 175,000 - 26,504,454 +17241 558 -
2019-12-09 Mon 175,000 - 26,514,973 +10519 558 -
2019-12-10 Tue 175,000 - 26,521,085 +6112 558 -
Podsumowanie ogółem +1000 +233938 +5
Aktualizacja profilu za 6 godz. 38 min.