CDX
CDX
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3iRzWj3i23o
CDX
CDX - 243 Wyświetleń
0
243 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 06:19:48

Dziś skupimy się na tym, co znalazło się po miesiącu używania na moim nowym iPhone! Jeśli film ci się podobał pamiętaj o subskrybcji na kanale Już teraz dołącz do armii ponad 81k osób! http://bit.ly/CDXSUB ️ NA TEJ GRUPIE ZGŁASZAJCIE STANOWISKA: http://bit.ly/STANOWISKA TU MOŻNA MNIE ZNALEŹĆ: Instagram: http://bit.ly/CDXInsta Grupa: http://bit.ly/CDXLEDY Facebook: http://bit.ly/CDXFB Priv: http://bit.ly/CDXpriv WSPÓŁPRACA kontaktcdx@gmail.com Dzięki za obejrzenie filmu: WHAT'S ON MY IPHONE X!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CDX

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 104,395 - 11,526,260 - 200 -
2019-09-02 Mon 104,398 +3 11,528,202 +1942 200 -
2019-09-03 Tue 104,395 -3 11,530,622 +2420 200 -
2019-09-04 Wed 104,401 +6 11,532,788 +2166 200 -
2019-09-05 Thu 104,390 -11 11,534,359 +1571 200 -
2019-09-06 Fri 104,384 -6 11,538,953 +4594 201 +1
2019-09-07 Sat 104,373 -11 11,543,458 +4505 201 -
2019-09-08 Sun 104,370 -3 11,546,930 +3472 201 -
2019-09-09 Mon 104,338 -32 11,555,807 +8877 200 -1
2019-09-10 Tue 104,330 -8 11,555,162 -645 200 -
2019-09-11 Wed 104,342 +12 11,557,464 +2302 200 -
2019-09-12 Thu 104,345 +3 11,559,133 +1669 200 -
2019-09-13 Fri 104,325 -20 11,561,012 +1879 200 -
2019-09-14 Sat 104,328 +3 11,563,573 +2561 200 -
2019-09-15 Sun 104,309 -19 11,569,108 +5535 201 +1
Podsumowanie ogółem -86 +42848 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 11 min.