Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=31IUT29V90I

Następny film

Dlaczego Ciche Miejsce jest tak dobre
Łukasz Stelmach
177 Wyświetleń

WIELKI RANKING MCU – wszystkie 23 filmy od najgorszego do najlepszego

Łukasz Stelmach
Łukasz Stelmach - 8 Wyświetleń
0
8 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-14 08:13:14

Wesprzyj kanał: https://tipanddonation.com/lstelmach89 Zapytania biznesowe: lstelmach89@gmail.com Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=LvB5_qX53PQ -- Główny kanał: https://www.youtube.com/lstelmach89 Drugi kanał: https://www.youtube.com/ŁukaszStelmac

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Łukasz Stelmach

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 104,000 - 26,367,269 - 605 -
2019-11-23 Sat 104,000 - 26,371,958 +4689 605 -
2019-11-24 Sun 104,000 - 26,376,807 +4849 605 -
2019-11-25 Mon 104,000 - 26,380,693 +3886 605 -
2019-11-26 Tue 104,000 - 26,383,989 +3296 605 -
2019-11-27 Wed 104,000 - 26,388,968 +4979 605 -
2019-11-28 Thu 104,000 - 26,402,265 +13297 606 +1
2019-11-29 Fri 104,000 - 26,409,050 +6785 606 -
2019-11-30 Sat 104,000 - 26,415,179 +6129 606 -
2019-12-01 Sun 104,000 - 26,420,284 +5105 606 -
2019-12-02 Mon 104,000 - 26,426,046 +5762 606 -
2019-12-03 Tue 104,000 - 26,431,950 +5904 606 -
2019-12-04 Wed 104,000 - 26,435,142 +3192 606 -
2019-12-05 Thu 104,000 - 26,438,249 +3107 606 -
2019-12-06 Fri 104,000 - 26,440,782 +2533 606 -
Podsumowanie ogółem - +73513 +1
Aktualizacja profilu za 7 godz. 32 min.

Następny film

Dlaczego Ciche Miejsce jest tak dobre
Łukasz Stelmach
177 Wyświetleń