WINI
WINI
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=y4AsLZ_o6m0

Następny film

Wini x Dj Decks - Wywiad
WINI
292 Wyświetleń

WINI
WINI - 21 Wyświetleń
0
21 Wyświetleń
Opublikowano 2019-05-16 02:19:46

Pogadałem z autorem ciekawych książek ze sporym tłem historycznym. Jedna z nich osadzona jest w Szczecinie także fajnie.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału WINI

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-08 Thu 88,101 - 13,957,725 - 210 -
2019-08-09 Fri 88,149 +48 13,969,264 +11539 211 +1
2019-08-10 Sat 88,208 +59 13,999,063 +29799 211 -
2019-08-11 Sun 88,231 +23 14,006,641 +7578 211 -
2019-08-12 Mon 88,299 +68 14,025,592 +18951 211 -
2019-08-13 Tue 88,344 +45 14,037,964 +12372 211 -
2019-08-14 Wed 88,386 +42 14,050,056 +12092 211 -
2019-08-15 Thu 88,545 +159 14,077,820 +27764 213 +2
2019-08-16 Fri 88,698 +153 14,120,930 +43110 212 -1
2019-08-17 Sat 89,026 +328 14,182,602 +61672 212 -
2019-08-19 Mon 89,448 +422 14,254,373 +71771 212 -
2019-08-20 Tue 89,804 +356 14,314,279 +59906 212 -
2019-08-21 Wed 89,916 +112 14,338,931 +24652 212 -
2019-08-22 Thu 90,005 +89 14,358,935 +20004 212 -
2019-08-23 Fri 90,212 +207 14,393,239 +34304 212 -
Podsumowanie ogółem +2111 +435514 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.