Kshaway
Kshaway
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZmdSq6Cxupk

Następny film


Wood Division Adventures #137 - Samurai Crab

Kshaway
Kshaway - 584 Wyświetleń
0
584 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:45

Send me your League of Legends replays (Bugs, Glitches, Fails, Escapes, LoL funny stuff, rofl files only!) to: Kshawaay@gmail.com Voli image is from JollyBiscuit Twitter: https://twitter.com/kshawaay League of Legends is a game i guess.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kshaway

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-10 Mon 985,759 - 327,490,822 - 320 -
2019-06-11 Tue 985,822 +63 327,644,040 +153218 320 -
2019-06-12 Wed 985,954 +132 327,775,801 +131761 320 -
2019-06-13 Thu 986,051 +97 327,886,734 +110933 320 -
2019-06-14 Fri 986,111 +60 327,984,454 +97720 320 -
2019-06-15 Sat 986,190 +79 328,077,999 +93545 320 -
2019-06-16 Sun 986,246 +56 328,182,958 +104959 320 -
2019-06-17 Mon 986,362 +116 328,541,485 +358527 321 +1
2019-06-18 Tue 986,533 +171 328,723,228 +181743 321 -
2019-06-19 Wed 986,683 +150 328,852,561 +129333 321 -
2019-06-20 Thu 986,729 +46 328,951,595 +99034 321 -
2019-06-21 Fri 986,764 +35 329,035,564 +83969 321 -
2019-06-22 Sat 986,801 +37 329,103,198 +67634 321 -
2019-06-23 Sun 986,849 +48 329,171,362 +68164 321 -
2019-06-24 Mon 986,887 +38 329,240,363 +69001 321 -
Podsumowanie ogółem +1128 +1749541 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 25 min.

Następny film