6PAK
6PAK
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=YoQi3_msmS0

Wujaszkowa Fura #6 Robert Burneika "MÓJ OJCIEC MIAŁ DWA CZOŁGI" O dzieciństwie i marzeniach!

6PAK
6PAK - 219 Wyświetleń
0
219 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 08:24:49

Subskrybuj http://bit.ly/kanał6pakTv Wciśnij dzwonek i bądź na bieżąco! http://bpak.pl/qtMIw Wysokiej jakości odżywka białkowa na bazie koncentratu białek serwatki z dodatkiem naturalnej maślanki. Dzięki jej zawartości smak i konsystencja jest wręcz rewelacyjna! Facebook 6pak.TV: https://www.facebook.com/6pak.tv ⭐ Twój sklep z odżywkami: https://www.bodypak.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału 6PAK

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 68,005 - 21,351,475 - 695 -
2019-09-03 Tue 68,025 +20 21,359,120 +7645 695 -
2019-09-04 Wed 68,060 +35 21,372,842 +13722 696 +1
2019-09-05 Thu 68,081 +21 21,382,766 +9924 696 -
2019-09-06 Fri 68,113 +32 21,392,724 +9958 697 +1
2019-09-07 Sat 68,183 +70 21,416,271 +23547 697 -
2019-09-08 Sun 68,241 +58 21,430,323 +14052 697 -
2019-09-09 Mon 68,259 +18 21,436,173 +5850 697 -
2019-09-10 Tue 68,280 +21 21,442,994 +6821 697 -
2019-09-11 Wed 68,292 +12 21,449,059 +6065 697 -
2019-09-12 Thu 68,329 +37 21,459,983 +10924 698 +1
2019-09-13 Fri 68,334 +5 21,467,297 +7314 698 -
2019-09-14 Sat 68,352 +18 21,477,681 +10384 699 +1
2019-09-15 Sun 68,386 +34 21,493,854 +16173 700 +1
2019-09-16 Mon 68,406 +20 21,509,333 +15479 700 -
Podsumowanie ogółem +401 +157858 +5
Aktualizacja profilu za 2 godz. 52 min.