Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZIcPRKXCumg

WYŚCIGI Z QUICKSILVER SLIME! UPDATE! SLIME RANCHER #124

Vertez
Vertez - 666 Wyświetleń
0
666 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:30

CHCESZ WIĘCEJ SLIME RANCHER? SUBUJ I OGLĄDAJ PIERWSZY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ BĘDZIE TEŻ SUPER JEŚLI ZOSTAWISZ ŁAPKĘ W GÓRĘ! WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Playlista Slime Rancher: https://www.youtube.com/playlist?list=PL80Q6crGrjTwXl7jeBIkoCMfyDmUb6o-5 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► MOD NA ITEMY: http://steamcommunity.com/app/433340/discussions/0/1519260397784552484/ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ GRUPA NA FEJSIE: http://bit.ly/KoksyVertezaPro KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Lista moich sponsorów ♥: - Mateusz Bieszkiewicz - Marta Michalska - Bartek 8787 - domix6m Games - NJ 16 - Wiktor Gronostajski - Gianna93 - iammattofficial - Kto chcę to wie - julian domanski - wszystko o leniwcach - Asnns Jzbsnsjjs - Michał Daszkiewicz - ıllıllı TUPACZEK ıllıllı - Herman Lisicki - mandziozio 1 - konrad !!!!!!!!!!!! - Hubert Skorupa - Richardere - Patryk Gamers - TriggerSKY Music - Rapidi X - Msaters 2 - Maciux32 - Kapitan TWEELIX - Eterix - Michal Kedziora - Nellika 01 - Fajtka - Dominik Elo - Navi - Bartrk Ndkfjd - thenatiipl - kacper zygmunt - MateuszPL - Błażej Więzik ► Chcesz być tutaj? Zasponsoruj mój kanał ❤️ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: WYŚCIGI Z QUICKSILVER SLIME! UPDATE! SLIME RANCHER #123

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-06 Sun 1,170,000 - 365,523,167 - 3,012 -
2019-10-07 Mon 1,170,000 - 365,553,874 +30707 3,013 +1
2019-10-08 Tue 1,170,000 - 365,582,514 +28640 3,013 -
2019-10-09 Wed 1,170,000 - 365,610,325 +27811 3,014 +1
2019-10-10 Thu 1,170,000 - 365,648,121 +37796 3,015 +1
2019-10-11 Fri 1,170,000 - 365,698,835 +50714 3,015 -
2019-10-12 Sat 1,170,000 - 365,733,339 +34504 3,015 -
2019-10-13 Sun 1,170,000 - 365,764,776 +31437 3,015 -
2019-10-14 Mon 1,170,000 - 365,823,643 +58867 3,016 +1
2019-10-15 Tue 1,170,000 - 365,853,884 +30241 3,016 -
2019-10-16 Wed 1,170,000 - 365,881,552 +27668 3,017 +1
2019-10-17 Thu 1,170,000 - 365,928,773 +47221 3,018 +1
2019-10-18 Fri 1,170,000 - 365,954,638 +25865 3,018 -
2019-10-19 Sat 1,170,000 - 365,988,708 +34070 3,018 -
2019-10-20 Sun 1,170,000 - 366,018,501 +29793 3,018 -
Podsumowanie ogółem - +495334 +6
Aktualizacja profilu za 7 godz. 14 min.