Aleandra
Aleandra
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tb3DLkyiYP0

Wymarzony prezent dla mamy + ROZDANIE

Aleandra
Aleandra - 78 Wyświetleń
0
78 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-15 02:50:29

PREZENTOWNIK ŚWIĄTECZNY: https://www.neonet.pl/prezentownik-swiateczny.html?kwplcm=banner_home #neonet #gwiazdkazneonet #wymarzonyprezentdla ROZDANIE !!! 1. Skomentuj film i podaj swój nick z IG 2. Obserwuj na Instagramie @aleandra_yt 3. Rozdanie trwa od 15.12.2018 - 20.12.2018 4. Ogłoszenie wyników 21.12.2018 r. ! pod filmem oraz na instastory @aleandra_yt DO WYGRANIA BON O WARTOŚCI 100 ZŁ DO WYKORZYSTANIA W SKLEPIE https://www.neonet.pl/ Wygrywają 3 osoby ! __ OBSERWUJ ! ► INSTAGRAM: @aleandra_yt https://www.instagram.com/aleandra_yt ►FACEBOOK: https://www.facebook.com/aleandraYT/ __ Apka TikTok dostarcza tyle zabawy! Obserwuj mnie @aleandrayt na TikTok i zobacz moje filmy! http://vm.tiktok.com/JdPuoF/ __ MÓJ PĘDZEL FACE DEFINER - LAVERGO https://lavergo.pl/ __ KONTAKT: ► aleandrayt@gmail.com __ EDYCJA FILMU: ALEANDRA Aparat: https://goo.gl/VrU9KP Obiektyw: https://goo.gl/7yYPyY __ Film sponsorowany przez NEONET

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleandra

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-05 Mon 31,806 - 4,732,533 - 275 -
2019-08-06 Tue 31,828 +22 4,736,452 +3919 276 +1
2019-08-07 Wed 31,850 +22 4,743,821 +7369 276 -
2019-08-08 Thu 31,863 +13 4,748,617 +4796 276 -
2019-08-09 Fri 31,867 +4 4,751,003 +2386 277 +1
2019-08-10 Sat 31,872 +5 4,757,031 +6028 277 -
2019-08-11 Sun 31,886 +14 4,761,561 +4530 277 -
2019-08-12 Mon 31,897 +11 4,764,704 +3143 278 +1
2019-08-13 Tue 31,922 +25 4,773,092 +8388 278 -
2019-08-14 Wed 31,949 +27 4,779,015 +5923 278 -
2019-08-15 Thu 31,960 +11 4,781,955 +2940 278 -
2019-08-16 Fri 31,982 +22 4,787,685 +5730 278 -
2019-08-17 Sat 31,991 +9 4,789,654 +1969 278 -
2019-08-18 Sun 32,010 +19 4,792,508 +2854 278 -
2019-08-19 Mon 32,029 +19 4,797,654 +5146 278 -
Podsumowanie ogółem +223 +65121 +3
Aktualizacja profilu za 4 godz. 46 min.