dealereq
dealereq
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0ge0hsmGLQs

Wyprowadziłem się... I WPROWADZIŁEM DO DOMKU WIDZA! xD

dealereq
dealereq - 517 Wyświetleń
1
517 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:05:23

WYGRAJ KONKURS I WBIJ ZE MNĄ NA IEM: http://wedelup.pl SERWER: CRAFTED.PL ⭐OBSERWUJ MÓJ INSTAGRAM: http://instagram.com/dolareq ♦ZOBACZ NOWE KOSZULKI: http://dealereq.teetres.com ♦snapchat: dolary_plyno ♦fanpage: http://facebook.com/dealereq ♦grupa

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału dealereq

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 1,140,000 - 284,496,268 - 916 -
2019-11-26 Tue 1,140,000 - 284,657,819 +161551 917 +1
2019-11-27 Wed 1,140,000 - 284,788,036 +130217 919 +2
2019-11-28 Thu 1,140,000 - 284,897,457 +109421 919 -
2019-11-29 Fri 1,140,000 - 284,981,458 +84001 919 -
2019-11-30 Sat 1,140,000 - 285,089,262 +107804 920 +1
2019-12-01 Sun 1,140,000 - 285,316,779 +227517 921 +1
2019-12-02 Mon 1,140,000 - 285,396,494 +79715 921 -
2019-12-03 Tue 1,140,000 - 285,458,483 +61989 922 +1
2019-12-04 Wed 1,140,000 - 285,540,898 +82415 923 +1
2019-12-05 Thu 1,140,000 - 285,668,034 +127136 923 -
2019-12-06 Fri 1,140,000 - 285,804,884 +136850 923 -
2019-12-07 Sat 1,140,000 - 285,987,905 +183021 924 +1
2019-12-08 Sun 1,140,000 - 286,077,700 +89795 925 +1
2019-12-09 Mon 1,140,000 - 286,115,140 +37440 925 -
Podsumowanie ogółem - +1618872 +9
Aktualizacja profilu za 1 godz. 15 min.