KaliGanjaMafia
KaliGanjaMafia
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0ZZbf-gNNis

Następny film

Kali x Magiera - Hamlet
KaliGanjaMafia
21 Wyświetleń

KaliGanjaMafia
KaliGanjaMafia - 643 Wyświetleń
1
643 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:56:26

KUP ALBUM: http://ganjamafiashop.com/muzyka/631-cd-wysoki-lot-tylko-swoi-ludzie-.html Ganja Mafia Label prezentuje drugi teledysk Wysokilot x Fidser, zrealizowany do utworu "Napad". Za obraz odpowiada grupa filmoma Filminati. Album Wysokilot x

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KaliGanjaMafia

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 1,670,000 - 1,088,853,583 - 370 -
2019-11-29 Fri 1,670,000 - 1,089,415,929 +562346 370 -
2019-11-30 Sat 1,670,000 - 1,089,973,870 +557941 370 -
2019-12-01 Sun 1,670,000 - 1,090,853,563 +879693 370 -
2019-12-02 Mon 1,670,000 - 1,091,222,386 +368823 370 -
2019-12-03 Tue 1,670,000 - 1,091,889,704 +667318 371 +1
2019-12-04 Wed 1,670,000 - 1,092,757,464 +867760 371 -
2019-12-05 Thu 1,670,000 - 1,093,493,128 +735664 371 -
2019-12-06 Fri 1,670,000 - 1,094,225,240 +732112 371 -
2019-12-07 Sat 1,670,000 - 1,095,381,865 +1156625 371 -
2019-12-08 Sun 1,680,000 +10000 1,096,023,312 +641447 371 -
2019-12-09 Mon 1,680,000 - 1,096,465,853 +442541 371 -
2019-12-10 Tue 1,680,000 - 1,097,089,917 +624064 371 -
2019-12-11 Wed 1,680,000 - 1,097,639,501 +549584 371 -
2019-12-12 Thu 1,680,000 - 1,098,441,281 +801780 371 -
Podsumowanie ogółem +10000 +9587698 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 49 min.

Następny film

Kali x Magiera - Hamlet
KaliGanjaMafia
21 Wyświetleń