Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=P-XVfFAJr_k

WYWALIŁO MU BLUESCREENA! Slap The Fly #26 /w Swiatek6, DonDrake

Vertez
Vertez - 531 Wyświetleń
0
531 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:28

CHCESZ WIĘCEJ SLAPA? SUBUJ I OGLĄDAJ PIERWSZY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ BĘDZIE TEŻ SUPER JEŚLI ZOSTAWISZ ŁAPKĘ W GÓRĘ! WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Swiatek: https://www.youtube.com/channel/UCLmaRbulDjRA9bjYx1NUp8A ► DonDrake: https://www.youtube.com/channel/UC4AcGiTgp5BSufkKvg8rjdg ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ GRUPA NA FEJSIE: http://bit.ly/KoksyVertezaPro KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Lista moich sponsorów ♥: - Mateusz Bieszkiewicz - Marta Michalska - Bartek 8787 - domix6m Games - Norbert Jawień - Wiktor Gronostajski - Gianna93 - iammattofficial - Kto chcę to wie - qetuo2 - julian domanski - wszystko o leniwcach - Asnns Jzbsnsjjs - Kwiatek Warrior - Michał Daszkiewicz - ıllıllı TUPACZEK ıllıllı - Herman Lisicki - mandziozio 1 - konrad !!!!!!!!!!!! - Hubert Skorupa - Richardere - Patryk Gamers - TriggerSKY Music - Rapidi X - Msaters 2 - Maciux32 - Kapitan TWEELIX - Eterix - Michal Kedziora - Nellika 01 - Fajtka - Dominik Elo - Navi - Bartrk Ndkfjd - thenatiipl - kacper zygmunt - MateuszPL ► Chcesz być tutaj? Zasponsoruj mój kanał ❤️ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: WYWALIŁO MU BLUESCREENA! Slap The Fly #26 /w Swiatek6, DonDrake

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-04 Sun 1,171,575 - 362,787,967 - 2,965 -
2019-08-05 Mon 1,171,578 +3 362,818,296 +30329 2,965 -
2019-08-06 Tue 1,171,602 +24 362,870,201 +51905 2,966 +1
2019-08-07 Wed 1,171,576 -26 362,935,829 +65628 2,968 +2
2019-08-08 Thu 1,171,572 -4 362,982,788 +46959 2,968 -
2019-08-09 Fri 1,171,577 +5 363,036,691 +53903 2,970 +2
2019-08-10 Sat 1,171,547 -30 363,060,481 +23790 2,971 +1
2019-08-11 Sun 1,171,422 -125 363,113,187 +52706 2,971 -
2019-08-12 Mon 1,171,464 +42 363,181,822 +68635 2,973 +2
2019-08-13 Tue 1,171,469 +5 363,214,387 +32565 2,973 -
2019-08-14 Wed 1,171,495 +26 363,293,575 +79188 2,974 +1
2019-08-15 Thu 1,171,501 +6 363,310,802 +17227 2,974 -
2019-08-16 Fri 1,171,467 -34 363,356,875 +46073 2,975 +1
2019-08-17 Sat 1,171,489 +22 363,393,085 +36210 2,975 -
2019-08-18 Sun 1,171,569 +80 363,439,102 +46017 2,976 +1
Podsumowanie ogółem -6 +651135 +11
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.