MULTI
MULTI
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=IftH7Yrpqw0

YOUNG MULTI - Nowy Sezon (prod. J Cash)

MULTI
MULTI - 772 Wyświetleń
0
772 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:01:47

ZAMÓW PŁYTĘ PRZED PREMIERA: http://youngmulti.pl/ PREMIERA SKLEPOWA 1.12.2017 • iTunes: https://goo.gl/3s7VWW • Spotify: https://goo.gl/SZ3ck4 • TIDAL: https://goo.gl/uZRNL8 • Google Play: https://goo.gl/qs6pg4 • KONCERT W KATOWICACH: https://goo.gl/e

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MULTI

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 1,960,000 - 192,976,767 - 64 -
2019-12-02 Mon 1,960,000 - 193,102,515 +125748 65 +1
2019-12-03 Tue 1,960,000 - 193,216,963 +114448 65 -
2019-12-04 Wed 1,960,000 - 193,284,690 +67727 65 -
2019-12-05 Thu 1,960,000 - 193,351,499 +66809 65 -
2019-12-06 Fri 1,960,000 - 193,421,005 +69506 66 +1
2019-12-07 Sat 1,960,000 - 193,542,332 +121327 66 -
2019-12-08 Sun 1,960,000 - 193,680,248 +137916 66 -
2019-12-09 Mon 1,960,000 - 193,728,091 +47843 67 +1
2019-12-10 Tue 1,960,000 - 193,821,358 +93267 67 -
2019-12-11 Wed 1,960,000 - 193,885,752 +64394 70 +3
2019-12-12 Thu 1,960,000 - 194,024,721 +138969 73 +3
2019-12-13 Fri 1,960,000 - 194,120,882 +96161 73 -
2019-12-14 Sat 1,960,000 - 194,256,360 +135478 73 -
2019-12-15 Sun 1,960,000 - 194,323,788 +67428 73 -
Podsumowanie ogółem - +1347021 +9
Aktualizacja profilu za 3 godz. 29 min.