Bebecjusz
Bebecjusz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rMY5HrmGnz8

Następny film

WYGRALISMY CLAN WARS +126 PUCHARKÓW!
Bebecjusz
214 Wyświetleń

Bebecjusz
Bebecjusz - 191 Wyświetleń
0
191 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 09:28:39

Za karę RAŻĄ mnie PRĄDEM! ❤Kanał GADRINA - https://bit.ly/2Rq1L8S ❤ ★Jest Nas aktualnie 59 458★ ❤Tutaj mnie znajdziesz!❤ snapchat ►bebokecjusz◄ZAPROŚ! GRUPA FB ►Świry Bebecjusza◄WBIJAJ! INSTAGRAM ►itsreallybebe◄ZAOBSERWUJ! WSPÓŁPRACA & KONTAKT: bebecjusz@gmail.com ►Jak wbiłeś juz do opisu to w komentarzu napisz OGÓREK!◄ ❤ⓟⓞⓩⓓⓡⓐⓦⓘⓐⓜ ⓑⓔⓑⓔⓒⓙⓤⓢⓩ!❤

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Bebecjusz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-31 Sat 107,865 - 8,908,010 - 127 -
2019-09-01 Sun 107,847 -18 8,911,746 +3736 127 -
2019-09-03 Tue 107,839 -8 8,914,136 +2390 127 -
2019-09-04 Wed 107,825 -14 8,915,327 +1191 127 -
2019-09-05 Thu 107,817 -8 8,916,865 +1538 127 -
2019-09-06 Fri 107,816 -1 8,917,358 +493 127 -
2019-09-07 Sat 107,814 -2 8,919,208 +1850 127 -
2019-09-08 Sun 107,800 -14 8,919,982 +774 127 -
2019-09-09 Mon 107,785 -15 8,921,447 +1465 127 -
2019-09-10 Tue 107,771 -14 8,922,475 +1028 127 -
2019-09-11 Wed 107,771 - 8,923,926 +1451 127 -
2019-09-12 Thu 107,769 -2 8,924,897 +971 127 -
2019-09-13 Fri 107,759 -10 8,925,803 +906 127 -
2019-09-14 Sat 107,743 -16 8,927,398 +1595 127 -
2019-09-15 Sun 107,730 -13 8,928,924 +1526 127 -
Podsumowanie ogółem -135 +20914 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 54 min.

Następny film

WYGRALISMY CLAN WARS +126 PUCHARKÓW!
Bebecjusz
214 Wyświetleń