SargeThePlayer
SargeThePlayer
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=R6i7WJbrLp0

Zagrajmy w Assassin's Creed Odyssey PL odc. 70 - Los Kramarza

SargeThePlayer
SargeThePlayer - 61 Wyświetleń
0
61 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:50:35

Oto siedemdziesiąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassin's Creed Odyssey (lub jak kto woli: Let's Play Assassin's Creed Odyssey PL). Tym razem między innymi przechodzimy misje fabularne "Port bezprawia" oraz "I po Kramarzu" w ramach rozdziału "Kraj bezprawia". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Quebec, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassin's Creed Odyssey to następna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnej Grecji, a akcja dzieje się w V wieku przed naszą erą. Sami wybieramy głównego bohatera spośród dwójki wnuków króla Leonidasa - może to być Aleksios lub Kasandra. W serii "Zagrajmy w Assassin's Creed Odyssey" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zdecydowaną większość lub wszystkie zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo w serii Assassin's Creed bardzo ciekawe są także dodatkowe questy. Premiera gry Assassin's Creed Odyssey na świecie będzie miała miejsce 5 października 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: http://tinyurl.com/crkgbs5 Sarge na Facebooku: http://www.facebook.com/SargeThePlayer/ Sarge na Twitterze: http://www.twitter.com/SargeThePlayer

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SargeThePlayer

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 632,000 - 374,565,353 - 6,521 -
2019-11-04 Mon 632,000 - 374,703,473 +138120 6,522 +1
2019-11-05 Tue 632,000 - 374,844,264 +140791 6,524 +2
2019-11-06 Wed 633,000 +1000 374,991,504 +147240 6,524 -
2019-11-07 Thu 633,000 - 375,145,883 +154379 6,527 +3
2019-11-08 Fri 633,000 - 375,317,493 +171610 6,529 +2
2019-11-09 Sat 633,000 - 375,635,520 +318027 6,536 +7
2019-11-10 Sun 634,000 +1000 375,874,176 +238656 6,537 +1
2019-11-11 Mon 634,000 - 376,148,652 +274476 6,540 +3
2019-11-12 Tue 635,000 +1000 376,384,085 +235433 6,541 +1
2019-11-13 Wed 635,000 - 376,589,263 +205178 6,547 +6
2019-11-14 Thu 635,000 - 376,775,707 +186444 6,549 +2
2019-11-15 Fri 635,000 - 377,003,647 +227940 6,553 +4
2019-11-16 Sat 636,000 +1000 377,236,599 +232952 6,555 +2
2019-11-17 Sun 636,000 - 377,373,069 +136470 6,555 -
Podsumowanie ogółem +4000 +2807716 +34
Aktualizacja profilu za 4 godz. 31 min.