SargeThePlayer
SargeThePlayer
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PPktEESKKiM

Zagrajmy w Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC (100%) odc. 11 - Skarby królestwa

SargeThePlayer
SargeThePlayer - 505 Wyświetleń
0
505 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:38:45

Oto jedenasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC (lub jak kto woli: Zagrajmy w Assassin's Creed Origins: Klątwa Faraonów DLC PL). Tym razem między innymi przechodzimy zadania "Łzy nieszczę

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SargeThePlayer

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 641,000 - 380,560,975 - 6,593 -
2019-12-02 Mon 641,000 - 380,728,005 +167030 6,595 +2
2019-12-03 Tue 641,000 - 380,879,148 +151143 6,596 +1
2019-12-04 Wed 641,000 - 381,047,298 +168150 6,599 +3
2019-12-05 Thu 641,000 - 381,217,901 +170603 6,600 +1
2019-12-06 Fri 641,000 - 381,391,897 +173996 6,600 -
2019-12-07 Sat 642,000 +1000 381,701,225 +309328 6,605 +5
2019-12-08 Sun 642,000 - 381,936,724 +235499 6,608 +3
2019-12-09 Mon 642,000 - 382,086,536 +149812 6,609 +1
2019-12-10 Tue 642,000 - 382,275,661 +189125 6,612 +3
2019-12-11 Wed 642,000 - 382,449,854 +174193 6,613 +1
2019-12-12 Thu 643,000 +1000 382,613,064 +163210 6,614 +1
2019-12-13 Fri 643,000 - 382,868,185 +255121 6,618 +4
2019-12-14 Sat 643,000 - 383,073,259 +205074 6,619 +1
2019-12-15 Sun 643,000 - 383,203,943 +130684 6,619 -
Podsumowanie ogółem +2000 +2642968 +26
Aktualizacja profilu za 9 godz. 42 min.